My už to víme! Na veřejnost prosáklo, že si Meghan na 90% obleče svatební šaty z návrhářské dílny australského dua Ralph & Russo.
Jestli tomu tak doopravdy bude se teprve ukáže, nicméně tato informace koluje internetem již několik dní a z královské rodiny ji zatím nikdo nepotvrdil ani nevyvrátil. Přísně utajovanou skutečnost měl profláknout jeden ze zaměstnanců dílny, který si naoko postěžoval na to obrovské množství práce a nekonečného stresu při šití šatů pro královskou nevěstu.

Kdo je vlastně Ralph & Russo?

Jedná se o dva australské návrháry – Tamaru a Michaela, kteří projevili neobvyklý cit pro módu a používají nevšední bohaté zdobení pro své produkty. Jejich šaty jsou výjimečně elegantní, ale rozhodně ne nudné či obyčejné, jsou detailně a precizně zpracované a mají spoustu ozdobných prvků.

Meghan už jednou šaty z jejich dílny oblékla, jednalo se o společenskou róbu v hodnotě 56.000 liber, takže šaty tohoto typu rozhodně nejsou dostupné širokým masám.

Dle zdroje si šaty Meghan hradí sama, ačkoliv svatbu jako takovou částečně hradí královská rodina a částečně britská veřejnost.

Šaty z této dílny by zřejmě neprošly u Kate – manželky Williama, ta přece jenom podléhá mnohem přísnějším pravidlům a nařízením, jakožto manželka následníka trůnu. Její svatební šaty sice byly hezké, ale ničím výjimečné, prostě hezky zdobené šaty s krajkou, velmi decentní a tak trošku nudné.

Ovšem Ralph & Russo nabízí opravdový zážitek pro oči – přesto, že svatební šaty Meghan budou muset splňovat určité požadavky ohledně délky, hloubky výstřihu a zakrytých ramen – i tak zbývá spousta prostoru pro fantazii návrhářů.

Ostatně, přesvědčte se sami, níže se můžete podívat na poslední kousky z jejich svatební kolekce:

Každopádně po svatbě zde určitě uveřjeníme co nejvíce informací ohledně momentálně nejsledovanější svatby světa tak nás nezapomeňte sledovat!