Svatební bolerko – jednoduché řešení pro chladné dny

Většina svatebních šatů je bez ramínek, nebo má jenom tenká špagetová ramínka. Ruce nevěsty obvykle bývají holé, což je sice efektní a hezké, ale v chladných jarních či podzimních dnech to sebou nese určité problémy.

Řešení je ale jednoduché, nevěsta by si měla pořídit něco lehkého, měkkého a zároveň elegatního, co jí zakryje dekolt a ramena, nebo případně si to může stylově přehodit přes sebe.

Svatební bolerko, šála, šátek

Proto doporučujeme pořídit si bolerko, nebo shrug – šálu, která vám nejenom poslouží při nepříznivém počasí, zároveň váš svatební outfit skvěle doplní a sladí se s ním.

Výborně se osvědčily zejména ručně háčkovaná bolerka a šátky, které se nedají sehnat v obchodě, takže nehrozí, že by je měla každá druhá nevěsta. Háčkovaná bolerka se dají pořídit na míru a v barvě na přání, nemusí být jenom bílé, lze použít i pastelové barvy. Jako doplněk k nim lze dostat i háčkovanou brož ve tvaru květiny, případně atlasovou stuhu apod.

Svatební šátek ASTRID

Tento šátek je ručně uháčkován z luxusní směsové příze, která obsahuje akryl, vlnu, mohér a třpytivé lurexové vlákno. Příze je velmi příjemná, měkká a lehounká jako vánek, šátek je uháčkován méně obvyklým vzorem. Lze ho zhotovit i v jiných barvách.


Svatební bolerko MARINA

Slavnostní (svatební) bolerko Marina, uháčkovano z jemné, příjemné, 100% akrylové příze s antipillig – protižmolkovou strukturou. Tato příze je velmi příjemná na nošení, neškrábe, nekouše, dobře se přizpůsobuje.

Bolerko je ostře bílé, vhodné zejména jako neobvyklý doplněk pro svatební outfit, příjemně zahřeje, ale nevěsta ze v něm nezapotí. Má tříčtvrťové rukávy. Na těle vypadá luxusně, hodí se i na jiné slavnostní příležitosti, viz další fotky. Je vhodné k celoročnímu nošení.


Další nabídka svatebních bolerek

OBCHOD S HÁČKOVANÝMI BOLERKY, ŠÁTKY, SVETRY I PLAVKAMI

error: Obsah je chráněn!