Butik Soline – společenské a svatební šaty

Vítejte v šatníku svých snů! V butiku Soline si můžete zakoupit či zapůjčit šaty předních českých a světových návrhářů, šaty z přehlídkových mol i ověřené kousky, které nosí zahraniční a české celebrity.

Pro Váš vyjímečný večer Vám zapůjčíme nejnovější společenské šaty, šperky a značkové kabelky který doladí Váš outfit k dokonalosti. Soline je ucelený a promyšlený koncept péče o zákazníka, který je časově vytížený a vyhledává nadstandartní servis.
Luxusní prostředí nového butiku v centru Prahy, bohatý výběr večerních rób, profesionální služby v oblasti stylingu a zaručené soukromí je pro nás samozřejmostí. Tým Soline sleduje vývoj české i zahraniční módní scény, díky čemuž nabídka šatů odpovídá nejnovějším módním trendům. Náš zájem směřuje za hranice klasického půjčování. Investujte do ročního členství Soline a benefitujte po celý rok 20% slevu na všech výpůjčkách!

SLUŽBY A KVALITA

  • Výběr z více než 80 druhů světových značek
  • Exkluzivní večerní šaty českých návrhářů
  • Zdarma profesionální stylistické poradenství
  • Šetrné a ekologické čištění je zahrnuto v ceně
SERVIS A KVALITA

  • Autentické produkty
  • On-line zapůjčování
  • Rychlé a spolehlivé dodání do druhého dne
  • Vrácení bez rizika- pokud Vám šaty nebudou vrátíme Vám celou částku půjčovného

 

V naší nabídce večerních a společenských šatů najdete věhlasné značky jako je Ellie Saab, Alexander McQueen, Diane von Fürstenberg, Saint Laurent a Victoria Beckham, stejně tak klíčové kousky stávajících trendových značek jako je Self-Portait Studios, By Malene Birger, a mnoho dalších. Mezi klienty Soline patří řada veřejnoprávních televizí, celebrit, moderátorek, vysoce postavených a úspěšných žen, advokátek, lékařek.V rámci Karlovarského filmového festivalu úzce spolupracuje s projektem Elle Beauty Lounge, s filmovým festivalem Febiofest či mezinárodním hudebním festivalem Dvořákova Praha.

KONTAKTY

www.soline.cz

Tel: 775 585 393, Adresa butiku: Dušní 22, 1. patro, 110 00 Praha 1 (zvonek Soline)

PONDĚLÍ- PÁTEK 10.00-19:00

error: Obsah je chráněn!