Chateau Hostačov

Romantické svatby na zámku Hostačov. Odhalte tajemství svatebního rituálu Chateau Hostačov. Vytváříme novomanželům útočiště, kam na ně otupující stres nemůže. Veškeré přípravy a plánování společně proměníme ve svatební den jako z pohádky.

OÁZA KLIDU

Chateau Hostačov je okouzlující lesní útočiště. Jste na venkově, daleko od hlukuvelkoměst a všude kolem vás vládne příroda. Nikdo vás nemůže vyrušit. Jste tu jen vy, vaše rodina a váš vysněný den!

NEJSTE NA TO SAMI

Nemusíte mít obavy, spolu to snadno zvládneme. Postaráme se o hladký průběh svatebního dne, přání vašich hostů a o všechny přípravy kolem. Svůj vysněný den si tak budete moci užít bez stresu a shonu.

DOKONALÉ ZÁZEMÍ

Svatební den od ranních příprav až po večerníparty strávíte na zámku, který vám je plně k dispozici. Postaráme se o váš svatební obřad, hostinu i večerní zábavu a nakonecbude vaše hosty čekat ubytování v luxusníchzámeckých pokojích.


SVATEBNÍ BALÍČKY


Vyberte si jeden z našich svatebních balíčků, který vám nejvíce vyhovuje a zbytek starostí nechte na nás. Ať už plánujete malou komorní svatbu na zámku, trendy svatbu s přáteli nebo chcete svůj den oslavit s celou svojí rodinou, splníme vaše vysněná přání do puntíku.

SLAVNOSTNÍ OBŘAD


Park a zahrada

Úžasně symbolický obřad u nás můžete prožít na ostrůvku v parku,na ostrůvek se totiž přechází po lávce, která vašemu příchodu dodá skutečné kouzlo. Neméně nádherné jsou obřady v zámecké zahradě, odkud máte přímý výhled na Železné Hory.

Hodovní sál

Pokud dáváte přednost svatebnímu obřadu uvnitř, rádi jej pro vás nachystáme v našem Hodovním sále, historické místnosti s malovaným stropem z 16. století.

Hudební doprovod

Všechny obřady na Chateau Hostačov jsou doprovázeny živou hudbou. Nejraději máme harfu, je to neotřelý nástroj, který podtrhne výjimečnost vašeho „Ano“.

SVATEBNÍ RITUÁLY


Zasaďte svůj rodinný strom

Stromy, které u nás zasadí novomanželé, jsou nádherným symbolem života i partnerského vztahu. Přečkají nepřízeň počasí, učí nás trpělivosti a připomínají, že po chmurných zimních časech opět přijde jaro. Vysazení vašeho rodinného stromu je okamžik, na který nikdy nezapomenete. Vytvoříte tím pro svou rodinu magické místo, odkud můžete čerpat sílu překonat ty nejtěžší životní překážky.

Rituál žehnání prstenů

Je těžké se ubránit slzám, když sledujete své nejmilovanější, s jakou láskou vkládají svá nejhlubší požehnání do vašeho svatebního prstenu. Dvě rodiny se tu spojují v jednu a propůjčují svou energii k založení nové. Energii, která bude už navždy při vás, aby chránila vaši lásku po celý život

SVATEBNÍ HOSTINA


Zámecký sál a restaurace

Vaše slavnostní hostina může probíhat v krásném historickém Hodovním sále v prvním patře anebo v přízemní restauraci s přímým vstupem na nádvoří.

Venkovní hostina

Pokud vás láká spíše hostina pod širým nebem, je vám k dispozici nádvoří či zámecká zahrada s výhledem na Železné hory.

Gastronomie

Naše zámecká restaurace se postará o vaše slavnostní menu i večerní raut, který může být také doplněn grilováním. Náš bar je zásoben širokou nabídkou vín a likérů z celého světa.

UBYTOVÁNÍ


Osobitý charakter pokojů

Díky jedinečnému starožitnému nábytku má každý pokoj svůj zcela nezaměnitelný styl a atmosféru. Vy i vaši hosté tak snadno propadnete kouzlu luxusních zámeckých komnat.

Kapacita pokojů

Maximální ubytovací kapacita Chateau Hostačov je pro 64 hostův 17 pokojích. Některé pokoje jsou totiž natolik prostorné, že v nich lze ubytovat až šest osob.

Partnerské hotely

Pokud byste měli hostů více nebo byste jim zkrátka chtěli jen dopřát luxus dvoulůžkového pokoje, rádi pro další hosty zajistíme ubytování v nedalekých hotelech, včetně transferu.

Adresa
Chateau Hostačov
Hostačov 59, 582 82 Golčův Jeníkov

Informace, rezervace
Recepce hotelu
+420 569 433 198
info@chateau-hostacov.cz

www.chateau-hostacov.cz

Nejčtenější...