V portfoliu naší EVENTové agentury naleznete široké spektrum eventů od komorních rodinných oslav, přes luxusní svatby až po velké firemní akce. Všechny naše eventy realizujeme se smyslem pro originalitu a detail. Respektujeme jedinečnost každého klienta, proto nenabízíme žádné “balíčky”, ale připravíme event šitý na míru potřebám klienta. Z tohoto důvodu realizujeme každý rok jen omezené množství eventů, abychom se jim mohli opravdu naplno věnovat.

Důležitý je pro nás také vztah s klientem, který zakládáme na otevřenosti, důvěře a přátelské atmosféře. Dáme styl významným momentům vašeho života a změníme vaše životní události v nezapomenutelné, výjimečné vzpomínky.

EVENTISTA je agentura založená dvěma ženami. Věříme, že energie a krása je velký potenciál, které v sobě ženy často ukrývají místo, aby z nich vyzařovaly. Proto jsme připravily luxusní produkt COUTURE PORTRAITS určený pro ženy každého věku, které chtějí změnit to, jak na sebe nahlížejí. COUTURE PORTRAITS nejsou jen portrétní fotografie zabalené do luxusního portfólio boxu, je to především zkušenost a zážitek pro každou klientku. Jeden den v životě ženy, kdy se může uvolnit, být sama sebou a nechat se hýčkat od profesionálů.

Nabídka

  • Zásnuby, rozlučková párty
  • Návrh designu, koordinace
  • Zpracování tiskovin
  • Svatba na klíč

TELEFON: +420 777757901

ADRESA KAPROVA 42/14, PRAHA


Doporučené články

error: Obsah je chráněn!