Florea.cz

Proč nakupovat právě u nás? Máme jen kvalitní květiny Tím, že provozujeme velkoobchod s květinami a nakupujeme přímo v Holandsku na květinové burze, kde je kvalita květin každý den hlídána, jsou naše květiny vždy kvalitní.Máme květiny čerstvé?

Květiny nejsou vystaveny ve váze na obchodě, nikdo na ně nesahá, nenakvétají v teple a světle. Pěkně spí v našich chladících boxech, ve tmě při teplotě okolo 2 st.C. Ale pozor, ne moc dlouho, jak víte pravidelně jsme vyprodaní a vozíme květiny dvakrát až třikrát týdně.

Máme nejlepší ceny?

No jo, ale my je opravdu máme nejlepší. Jsme přímí dovozci, neplatíme nájem v květinářství, vozíme květin desítky až stovky tisíc týdně, takže co nedohoníme na cenách, dohoníme na množství.

Doručíme vám květiny kam si budete přát za 95,-Kč

No tak úplně všude ne, ale všude po Česku ano. Zahraničí zatím nevozíme. No a 95,-Kč neznamená „od 95,-Kč“ abychom vás nalákali, a po objednávce zjistíte, že tam kam potřebujete je to 295,-Kč. Prostě po celé ČR za pevnou cenu 95,-Kč, Jo a objednávek nad 1.200 Kč to máte grátis.

Máme největší sortiment růží

Také jste si všimli že? No jasný, to co najdete u nás, prostě jinde neseženete. Proč? Protože nás to baví, prostě koukáme kde, kdo pěstuje co nového a hned to přitáhneme k nám. Vše je pojmenované odrůdou a délkou.

U nás nakoupíte množství jaké potřebujete (i sto růží?)

Sto růží bez problémů, my nic neskrýváme, počet květin vidíte na našem e-shopu. Kytice padesáti či sto růží u nás frčí.

 


www.florea.cz

error: Obsah je chráněn!