Frutiko.cz – když se originální nápad spojí s kreativitou a ovocnou chutí

Jsme kreativní tým, který miluje gastronomii, ovoce, překvapení a nezapomenutelné zážitky. Každý den vstáváme před svítáním, abychom pro vás pečlivě vybírali to nejlepší ovoce a ingredience na tržnicích.

Následně ručně vytváříme krásná aranžmá, která jsou připravena potěšit vaše blízké. Naším cílem je přinášet radost a obohacovat váš život kvalitními, originálními produkty. Každý svátek, narozeniny, svatba či jenom obyčejný den se díky našim výrobkům promění v nezapomenutelný zážitek.

Svatební ovocné kytice, svatební catering

Pro vaši svatbu přichystáme lahodný svatební catering, na který vaši hosté nezapomenou Klasickou svatební hostinu obohatíme o originální kreativní detaily, včetně ovocných kytic, jahod v čokoládě, ovocných táců, dortů, zákusků, cupcakes a dortových nanuků na sladký bar, známého také jako sweet bar.

Náš cukrářský tým vytvoří pro váš sladký svatební raut individuálně přizpůsobený podle vašich představ, jak co se týče vizuální prezentace, tak i ohledně chutí. Můžete si vybrat ze široké nabídky svatebních dortů, zákusků a mini dortíků, které budou okořeněny čerstvým ovocem ponořeným do belgické čokolády.

Pro vaše sladké požitky použijeme pouze nejkvalitnější suroviny a s radostí doručíme dezerty přímo k vám do Prahy a Středních Čech chladícím vozem, s malým příplatkem 500 Kč. Vaše svatba bude nejen vizuálně úchvatná, ale i chutná a nezapomenutelná pro všechny přítomné.

Frutiko.cz – svatební nabídka:

  • Svatební dort dvou nebo třípatrový
  • Zákusky – cupcakes, cake pops, dortové nanuky, makrónky
  • Květiny pro nevěstu, družičky, do klopy i na stůl
  • Ovocné kytice na raut či svatební stoly
  • Jahody a ovoce v čokoládě k welcome drinku
  • Svatební výslužky – ovoce v čokoládě, sušenky, makronky
  • Dárek pro novomanžele

Nejprodávanější produkty:

čokoládová fantazie
Čokoládová fantazie
popcake kytice
Popcake kytice
Klobásová kytice
error: Obsah je chráněn!