Vážení snoubenci, chcete-li strávit svůj významný den v romantickém prostředí hotelu Octárna, pak je tato nabídka určena právě Vám. Přenechejte veškerou starost na nás a prožijte jedinečný den Vašeho života bez stresů a starostí.
Svatební služby hotel Octárna

Oslava není jen jídlo, ale i mnoho jiných doprovodných služeb. Toto vše pro Vás zajistíme s náležitou profesionální péčí. Poradíme Vám s výběrem menu, květinové výzdoby, živé či reprodukované hudby. Zajistíme také ubytování, dopravu, výzdobu prostor i služby fotografa, vše dle Vašeho přání a finančních možností.

Kaple Sv. Kříže

Kaple sv. Kříže

kaple01Kaple sv. Kříže byla vystavěna ve čtyřicátých letech 17. století a vysvěcena 1. 7. 1654. Po zrušení františkánského řádu byla využívána městem Kroměříž především v souvislosti s přilehlým hřbitovem. Později, když byl hřbitov zrušen a v její bezprostřední blízkosti přistavěn sirotčinec, sloužila především tomuto sirotčinci. V roce 1950 byla odsvěcena abyl  z ní odvezen inventář. Po rekonstrukci je v současné době součástí hotelu a je využívána především jako společenská místnost, ve které se konají svatby, koncerty, firemní školení apod.
Pronájem: 3.000 Kč/obřad


Svatební prostory v hotelu

Sál Maxe Švabinského:

95 osob

Salonek restaurant:

25 osob

Zlatý salonek:

6 osob
Naaranžujeme květinovou výzdobu, připravíme hudbu i s ozvučením nebo zamluvíme profesionálního moderátora.

KONTAKT:

Hotel Octárna
Tovačovského 318
767 01 Kroměříž

[gmap addr=”Tovačovského 318, 767 01 Kroměříž”]Hotel Octárna[/gmap]

DAVID JAKŠÍK
tel.: +420 573 505 674
mobil: +420 724 502 771

Doporučené články

error: Obsah je chráněn!