I když není vidět, je důležité, aby bylo krásné… Spodní prádlo pro nevěstu

Svatební šaty jsou pravděpodobně tím nejdůležitějším prvkem pro každou nevěstu – jsou prakticky alfou i omegou celé svatby a svatebních příprav. Jejich výběru se věnuje náležitá pozornost, čas i energie a v neposlední řadě do nich nevěsty (respektive jejich tatínkové) investují často nemalé prostředky. Ale to, co má nevěsta pod šatami, je stejně důležité.

Svatební spodní prádlo

Musí být pohodlné a zároveň sexy, elegantní a přitom svůdné bez toho, aby působilo vulgárně. A taky musí být bílé, nebo v barvě ivory, aby neprosvítalo pod šaty.


Zdá se vám to nemožné? Nezoufejte, naštěstí existuje spousta návrhářů, kteří se zaměřují právě na takto specifické pojetí spodního prádla.

Co všechno si může nevěsta vybrat? Základ tvoří nejčastěji podprsenka a kalhotky, to všechno lze doplnit sexy podvazky a punčoškami. Další možností je korzet – vypadá opravdu sexy a neodolatelně, ale nezapomínejte, že byste v něm měla vydržet celý den, takže by měl být i dost pohodlný na dlouhodobé nošení.

Případně si můžete zakoupit svatební noční košilku, doplněnou něčím sexy jako je podvazek atd., to všechno si oblečete až potom, co si sundáte svatební šaty, takže to na sobě nemusíte mít navlečeno po celý den.

Tohle nás zaujalo na eshopu www.asos.com. Zajímavé, sexy, poutavé, vhodné i pro plnější tvary, ceny od 40 EUR.


Další dobrou volbou může být eshop www.debenhams.com, který nabízí prodej jednotlivých kousků, které lze mezi sebou vzájemně kombinovat, ceny již od 12 EUR:


A nesmíme zapomenout na salon, který je nekorunovaným králem ženského spodního prádla – Victoria’s Secret. Samozřejmě nabízí i svatební spodní prádlo:

A jak si vybrat svatební spodní prádlo?

Každopádně byste si nejdřívě měla pořídit svatební šaty, jednak abyste měla zcela konkrétní představu, jak jsou střižené, jaký mají výstřih, jak moc přiléhají k tělu, jakou mají barvu atd.

Teprve poté byste měla přemýšlet nad tím, jaký typ podprsenky a kalhotek zvolit, přesně dle střihu šatů, aby nikde nic netrčelo nebo naopak nechybělo. Samozřejme je potřeba sladit i barvu spodního prádla se šatami.

error: Obsah je chráněn!