Jarní svatba

JARNÍ SVATBA

Jaro je symbolem rozpuku a vzniku nového života a přináší sebou pestrou směsici pastelových barev, které můžete využít i při vybírání stylu pro svou svatbu.


Kombinujte barvičky a použijte je na svých šatech, dekoracích, dortu či doplňcích. Využijte sezónní kytky a vytvořte z nich svěží svatební kytku a nezapomeňte je využít i při celkové výzdobě! Jarní motiv se opakuje i na svatebních pozvánkách a jarní příroda tvoří nádherné pozadí pro vaše svatební foto.

Jaro je symbolem nového života a rozpuku, a také velmi oblíbeným ročním obdobím pro pořádání svateb.  V našich končinách je duben nejvíce „obsazovaným“ svatebním měsícem.

Výhodou jarní svatby je to, že už je možné pořádat ji i venku – ovšem zde je nutné na rozdíl od léta počítat s nestálým počasím a nenadálým ochlazením.

Jak tedy vymyslet svatební oblečení pro nevěstu, aby nemrzla, ale aby se ani zbytečně nepotila? Jednoduše – použijte svatební bolerko, pelerínku, nebo lehkou šálu – což je dokonalé a také velmi elegantní řešení, vhodné pro každý typ postavy.

Při organizování svatby je konečně možné se odvázat a použít širokou škálu pestrých jarních barviček nejenom na dekorace a kytky, ale i na svatební šaty! Typické jarní barvy nejsou syté (na rozdíl od podzimních), nýbrž jemných odstínů, tzv. pastelové – např. zelená, žlutá, růžová, světlemodrá, fialková…

Svatební kytka a floristické dekorace by měly samozřejmě korespondovat s ročním obdobím a využít vše, co kvete na jaře. Ale i svatební pohoštění by mělo odrážet sezónní pochoutky – proč tedy neservírovat pečené jehně s jarními fazolkami a chřestem? A k přípitku nalijte svým hostům třeba růžové šampaňské…

Jarní svatba


 

Jak se chránit před chladem na jarní svatbě?

Není nutné kupovat, či půjčovat dlouhý kabát, nebo dokonce kožich, zas taková zima nehrozí, přesto je vhodné chránit holá ramena, obzvlášť, pokud se na místo obřadu dopravujete pěšky.

Naštěstí existuje pohodlné a přitom efektní řešení – přehodit si přes ramena štólu, pelerínu či bolerko. Jejich velikost i šíře se liší, můžou být ze saténu, hevábí, kožešiny, krajky, či dokonce i ručně pletené. Co si vyberete, je jenom na vás a na vašich šatech. Můžete si například pořídit bolerko ze stejné krajky jako je váš závoj, nebo krajková aplikace na šatech. Jste-li zručná, můžete si ho uplést i sama.

V každém případě doporučejeme na něj nezapomenout, mohlo by se vám to vymstít. Vhodně zvolený doplněk váš celkový outfit přivede k dokonalosti a ochrání vás před cvakání zubama…


error: Obsah je chráněn!