Kosmetika RB Visage Renata Běhůnková

Kosmetika, vizážistika, léčebné systémy. Jsem kosmetička s posláním. Pracuji s energiemi Reiki, Shamballa 1024 a jiné léčebné systémy. Těším se na vaši návštěvu…
Co je reiki?

Poučká říká, že reiki je univerzální léčivá energie. Přesně takový význam má japonské slovo rei-ki. Jsme jí obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe i pro pomoc druhým. Mnohde se dočteme, že to je energie, kterou nám daroval Bůh. Reiki je metoda, která využívá energii k léčbě běžných ale i těžších nemocí. Zmírňuje emoční i psychické potíže.

Reiki je součástí kosmetického ošetření, které nabízím. Další terapií, kterou můžete u mně využít, je Shamballa 1024. Shamballa je označovaná jako multidimenzionální, protože je založena na celistvosti. Mnoho lidí nazývá Shamballu dalším krokem v Reiki. de o léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech.

Shamballa je určena především pro ty z vás, kteří započali vědomý vzestup, společně s naší planetou. Západní medicína může totiž léčit jen na tělesné úrovni a na takové lidi už nefunguje.

Používám pouze produkty německé kosmetické firmy JANSSEN COSMETICS, která obsahuje vysoce účinné aktivní látky a je vhodná pro každý typ pleti. Působí příznivě i na takové problémy, jako jsou akné, ekzémy a kuperózy. Výsledek je vidět okamžitě.

Firma JANSSEN Cosmeceutical má svého majitele i sídlo v Německu, kde byla založena v roce 1997. V současné době Janssen Cosmeceutical dodává své výrobky do 60-ti zemí světa. Produkty JANSSEN COSMETICS obsahují mnoho nových aktivních látek, jsou vyvinuty pomocí složitých technologických procesů a podléhají důkladné analýze.
Janssen Cosmetics nabídka produktů:

  • péče o obličej a tělo
  • luxusní řada
  • bio kosmetika
  • wellness & spa kosmetika

Kontaktní informace

RB VISAGE

ADRESA: Ke stáčírně 607/2, 149 00 Praha 4

TELEFON: +420 606 420 976

OTEVŘENO: Po-Ne, kdykoliv po tel. domluvě

www.duchovnikosmetika.cz

 

error: Obsah je chráněn!