Květiny Expres

Rozvoz květin od 90 min. Praha, Ostrava, Brno, celá ČR. Online květinářství s rozvozem květin a kytic Praha. Doručení květiny již do 90 minut po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Olomouci, Strakonicích, Zlíně, Jihlavě, Příbrami, Hradci Králové a téměř celé ČR. Květiny, které koupíte u nás, vydrží, nakupujeme čerstvé květiny od vybraných pěstitelů z Holandska 5x v týdnu.Svatební kytice

Svatební květiny jsou velmi specifickou kategorií. Svatební den patří k nejdůležitějším krokům v životě. Svatební aranžmá je toho nedílnou součástí a proto je důležité, zvolit správnou květinu, od které se poté odvíjí celé svatební aranžmá. Můžete se těšit na naše velké zkušenosti v oblasti svateb a svatebního aranžmá.
Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků všech žen a dívek. Každá nevěsta touží být krásná a jedinečná. A květiny a aranžmá prostor již neodmyslitelně patří ke slavnostnímu dni.

Současné trendy si hrají s doplňky do stejných barevných tónů. Proto je téměř pravidlem, že se vše ladí v barevně od svatebního oznámení, kytic, svatební tabule až do posledního detailu každé dekorace.

Osobní přístup, vyslechnutí přání a představ je velmi důležité, proto se každé nevěstě věnujeme individuálně.

Vaši svatební kytici i další květiny a svatební výzdoby, Vám dodáme podle Vašich potřeb, den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám můžeme též pomoci s výzdobou místa obřadu, svatebních aut, hostiny. Dokážeme vyzdobit všechna obvyklá i ta méně obvyklá obřadní místa – radnici, kostel, nebo svatební oblouk uprostřed louky či zahrady. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše hostina či raut.

Každá svatební kytice, která pochází z našich rukou, je originál. Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, prioritní je pro nás individuální přístup a snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

Svatební květiny – krásné, moderní převislé i kulaté, korsáž pro ženicha, svědka a tatínky snoubenců, květiny pro maminky a babičky, květiny pro družičky, květina pro svědkyni, dekorace na auta, dekorace a výzdoba svatební tabule, myrty, polštářky, talířky či misky na prstýnky, různé doplňky dle přání nevěsty.


www.kvetinyexpres.cz

 

error: Obsah je chráněn!