Levné svatební šaty

Letošní rok byl co se týče počtu svateb velmi neobvyklý (viz předchozí článek), krize provětrala peněženky nás všech a vzhledem k tomu se i plány do budoucna pro spoustu lidí změnily.

Pakliže chystáte svatbu (ať už letos, nebo příští rok), nejspíš vás čekají škrty jak v počtu pozvaných hostů, tak v celkovém rozpočtu.

Levně, ale na úrovni?

Pro tenkou peněženku by mohly být řešením levné svatební šaty. Pozor, levně neznamená, že nebudou na úrovni nebo kvalitní. Svatební salony také prošly krizí a mají teď nadbytek zboží, některé kousky musely nabídnout do výprodeje a vám se tak skýtá možnost pořídit si luxusní kousek na naprosto skvělou cenu. 

Dnes se dají svatební šaty koupit na nižší cenu, než loni bylo půjčovné. Dobré je také myslet na další využití šatů, je zbytečné kupovat něco, co už víckrát na sebe nevezmete a popravdě prodávat použité svatební šaty je dost nadlidský úkol. 

V tom případě se jako nejlepší možnost jeví koupit si krátké šaty univerzálního střihu, které využijete jak na svatbu, tak na jiné jakékoliv slavnostní příležitosti.

Salon Mierva

Po krátkém hledání jsem našla výše uvedený salon. Mají opravdu bohatý výběr jak šatů, tak svatebních doplňků. Po nakliknutí rubriky Svatební šaty jsem si dala řazení od nejlevnějších a byla jsem mile překvapena, kolik typů šatů a za jak příjemné ceny se na mně vysypalo.

 

Bílé krátké šaty

Šifonové bílé koktejlky

Cena: 1000,- Kč

Krátké šaty bílé

Letní šaty po kolena s rukávky

Cena: 1500,- Kč

Krátké svatební šaty

Elegantní bílé koktejlky

Cena: 1600,- Kč

Pouzdrové šaty

Cena: 1600,- Kč

Pokud si představujete své svatební šaty spíš klasické a dlouhé, je zde také možnost velice bohatého výběru, v cenových relacích od 2200 do 3500,- Kč což je stále dostupná cena. Podívejte se do galerie níže.

Nejedná se o klasickou kamennou prodejnu, pouze o eshop. Všechny šaty, které jsou v nabídce, jsou skladem, a zboží je možné odeslat i na Slovensko, příp. další státy EU.

Vyberete si sama na :

www.spolecenske-saty.eu

error: Obsah je chráněn!