SVATEBNÍ FOTO

Lukáš a Petra Potůčkovi – svatební foto

Svatební fotografie či videa, to je letmé zachycení těch nejcennějších svatebních chvil a okamžiků, na které budete vzpomínat po zbytek svého života. Ať už se jedná o nervózní přípravy, slavnostní svatební obřad, při kterém si řeknete své „ano“ či samotná oslava svatby s těmi, kteří vám jsou nejblíž…všechny tyto chvíle by vám měl svatební fotograf zachytit.
Preferujeme reportážní fotografický styl kde svatební fotograf svatbu pokud možno co nejméně ovlivňuje a hledá zajímavé fotografie bez zásahů do děje. Aby výsledné svatební fotografie či videa byla stejně přirozená, jako samotná svatba, je pro nás naprostou prioritou uvolněná atmosféra, kdy se všichni fotografováním spíše bavíme.

Občas se nás ptáte, který rozsah fotografování zvolit, aby jste měli na fotografiích to nejdůležitější ze svatby. Většinou Vám pak  doporučujeme zvolit 8 hodinové či delší fotografování. Během Vašeho svatebního dne vznikne totiž tolik jedinečných okamžiků které svatební fotograf může zachytit,že se v posledních letech stala přítomnost fotografa téměř po celý svatební den běžným standardem.

Pro svatební fotografování kombinujeme aranžované svatební fotky s náměty tak trochu méně konzervativními a odlehčenými, podle spontánních nápadů fotografa či svatebčanů, nálady a možností, vždy ale po domluvě.
Fotografování i natáčení svateb nás baví a snažíme se, aby to bylo na svatbách znát. Na druhou stranu však zcela respektujeme svatební program, kterému se plně podřizujeme. Výsledné fotografie či film by měly být především přirozené, originální a živé, abyste se k nim vždy rádi vraceli.

I přestože se snažíme každou svatbu domluvit přímo na míru dle přání snoubenců, pokusili jsme se pro vás připravit orientační svatební fotografické balíčky, abyste si mohli udělat lepší představu o možných variantách. Rádi bychom však zdůraznili, že každá svatba je unikátní a svým způsobem neopakovatelná událost, konečná podoba fotografování či natáčení vaší svatby tedy může být zcela odlišná. Vždy záleží na naší domluvě.

Adresa fotoatelieru:

Malesická náves 23,, Plzeň – Malesice
konečná autobusu č.35

TEL.: 606 688 777

WEB ATELIÉR POTŮČKOVI
Fotografujeme nejen v Plzni a Praze, ale v rámci celé České republiky i mimo ni. Orientační ceny dopravného pro zakázky v rozsahu 7 hodin a více jsou Plzeň, Praha a okolí zdarma, Liberec 500 Kč, Brno 1000 Kč, Olomouc 1300 Kč, Bratislava 1800 Kč. U kratších rozsahů focení a dalších lokalit se ceny kalkulují individuálně s ohledem na ceny zde uvedené.
Nejčtenější...