Nepodceňujte výběr obuvi – aneb aby nožky nebolely…

Svatební šaty jsou jakýmsi symbolem celé svatby, ale výběrem těch správných, dokonalých šatů to pro nevěstu nekončí. Vzhledem k tomu, že bude na nohách celý den (a nejspíše i celou noc), bude muset chodit, tancovat, prodírat se davem, případně i utíkat či brodit se sněhem nebo blátem, je nesmírně důležité vybrat si správný typ svatební obuvi, který bude nejenom ladit se šatami, ale zároveň nebude tlačit nebo se zouvat.

Výběr obuvi závisí samozřejmě od ročního období, ve kterém se svatba bude odehrávat, také od typu šatů a celkového stylu svatby.

Je-li vaše svatba uprostřed horkého srpna na pláži, stačí vám lehká, sandálková obuv. Budete-li se vdávat v lednu v třeskutém mrazu, asi budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a kromě svatebních lodiček pořídit i svatební kozačky – obzvlášť, pokud se chcete vyfotit ve zasněžené krajině.

A co vá radí odborníci ze serveru Střevíce.cz?

Se specializací na svatební obuv jsme na trhu již přes osm let. Ale nabídku takto širokou máme až posledních pět let. Do krásných a pohodlných svatebních bot obujeme nejen nevěsty, ale i ženichy. Pokud si chcete usnadnit Vaše svatební přípravy, pak nás navštivte, neboť u nás máte jeden problém vyřešený hned- svatební obuv i obuv na přezutí. Jistě si vyberete. Stačí jen udělat si čas a vyrazit k nám do obchodu Střevíce a více … ve Spálené ul.27 v Praze. Najdete zde úchvatnou kolekci svatebních bot a velmi příjemný a trpělivý personál, který Vám bude nosit k vyzkoušení vše, co si vyberete. Doporučujeme Vám přinést si k usnadnění výběru fotografii šatů, ústřižek látky, ze které máte šaty ušité nebo alespoň internetovou adresu, kde si paní prodavačky mohou šaty prohlédnout, aby Vám dobře poradily s výběrem. A ještě jedna důležitá věc: mějte čas. My ho pro Vás budeme mít, kolik budete potřebovat. Není vyjímkou, že nevěstě nosíme svatební obuv na vyzkoušení i dvě hodiny.

Dámská svatební obuv www.strevice.cz:

Opět jsou v módě modely s platformou min. 1cm, a také boty na vysokém podpatku 8-13cm. Ať už si potrpíte na jednoduchost designu, nebo naopak na svatební střevíčky bohatě zdobené např. kamínky, perličkami nebo štrasem, u nás v obchodě Střevíce a více… si vždy vyberete. Módní podpatky, které se vyznačují zúžením, směrem dolů, jsou i přesto velice stabilní a na svatební obuvi dnes velice populární.

Stále častěji se můžeme setkat se stříbrnými dámskými střevíci a českým nevěstám jsme již prodali barevné kombinace bíločerné nebo i další barvy např. fialové, pudrové, zelené atd. Pokud se podíváme na svatební obuv z hlediska tvaru, jsou dnes trendy – boty s kulatou akrátkou špičkou. My však máme samozřejmě skladem jak uzavřené lodičkytak lodičky s otevřenou špičkou v široké škále velikostí 33-44. A když si u nás ve Spálené ulici 27 nevyberete, můžete si své svatební boty sestavit a objednat na míru dle požadavků do 6 týdnů za drobný příplatek.

Střevíce a více

 

Adresa: Spálená ulice 27/96Praha 1

Otevírací doba:

Po-Pá: 9.00 – 19.00 hod

E-mail: info@strevice.cz


Nejčtenější...