Netradiční svatební cesty

Netradiční svatební cesta

Vaši svatbu jste jistě pečlivě plánovali celé měsíce, aby si ji kromě vás užili i vaši příbuzní a kamarádi. Takže když je už konečně po všem, zasloužíte si trochu času jenom pro sebe, kdy máte možnost skvěle relaxovat a užít si přítomnost své lásky.

Říká se, že není podstatné místo, kam cestujete, ale to, S KÝM tam jedete. Což ovšem v případě svatební cesty není tak docela pravda, protože pak by vám stačil pouhý výlet na chalupu vašich rodičů, hlavně, že byste tam byla se svým novým manželem.

Nudí vás obvyklé destinace, jako jsou Benátky či Seychelly a pouhé ležení na pláži a obyčejné procházky? V tom případě si vyberte exotické, neobyčejné či tajemné místo s naprosto nepravděpodobnou činností, kterou na svatební cestě nikdo nedělá. Dovolenou s pouhým lenošením na pláži si můžete dopřát kdykoliv během manželství (dokonce i s dětmi), ale líbánky jsou jenom jedny, tak proč je nestrávit úplně jinak?

Toto jsou zajímavá adrenalínová či naopak nesmírně romantická místa pro vaše líbánky, ze kterých můžete poslat šokující pohlednici své tchyni:


1. Velký bariérový útes (severovýchodní Austrálie): naučte se potápět a zaplavte si mezi žraloky (samozřejmě s odborným dohledem kvůli bezpečnosti).

2. Africké safari (Namíbie, Keňa): vydejte se na výpravu, kde potkáte všechna zvířata z vaší místní ZOO – ovšem tentokrát zcela volná a divoká, připravena kdykoliv zaútočit. Ubytovat se můžete přímo v divočině v kempu, nebo naopak v nesmírně luxusním a přepychovém hotelu.

3. Sjíždějte zasněžené vrcholky Alp – místo plavek zabalte lyže a snowboard a zažijte adrenalín při lyžování! A večer si vychutnejte horkou vířivku ve dvou…

4. Naučte se vyrábět víno na francouzském venkově: není nic romantičtějšího, než podzim na francouzském venkově, který je plný malých či větších zámečků, kde se dá krásně ubytovat. Místní lidé vás naučí zpomalit tempo a vychutnat si život, nabídnou vám chutnou krmi, nebo vás dokonce naučí vyrábět kvalitní víno. A kde je to ideální? Vydejte se třeba na jih Francie…

reklama

5. Kempování po jižní Americe (Panama, Venezuela, Brazílie, Argentina, Chile, Bolívie, Peru…): drsná příroda, nevyzpytatelné počasí, zvláštní domorodci… Tyto těžké podmínky prověří vaše čerstvé manželství hodně tvrdé zkoušce, takže když to všechno zvládnete, můžete si být jistá, že jste si vybrala toho pravého muže pro život.

6. Ubytování pro královnu – anglický venkovský hrad: tudy kráčely dějiny a teď tu můžete klidně trávit své líbánky – jako opravdová královna. Vyspíte se v komnatě pro šlechtičny, na pravé středověké posteli, bude vás obsluhovat vaše osobní komorná a dopoledne můžete trávit projížďkami na koni, tenisem, golfem či odpočinkem v lázních.

Ale ať už dáváte přednost romantice, nebo spíš dobrodružství, nezbývá, než popřát šťastnou cestu…
error: Obsah je chráněn!