Originální svatební oznámení

Originální svatební oznámení a svatební doplňky. Jako tradiční český výrobce – Goldpress s.r.o., vyrábíme svatební tiskoviny již od roku 1996. Spolehnout se od nás můžete na individuální přístup, kvalitu a velký výběr.
Chcete opravdu krásná a originální svatební oznámení?

Svatební oznámení z naší nabídky uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Důraz je kladen na maximální kvalitu produktů a na jejich originalitu. Disponujeme jak tradičními, tak i nejmodernějšími výrobními technologiemi. Není problém vyrobit oznámení přesně podle Vašich přání. Nabízíme oznámení klasická, moderní, elegantní, nadčasová i extravagantní.

ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ  ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Všechna oznámení jsou precizně zpracována. Nejdůležitějším materiálem je kvalitní papír různého druhu. Pro tvorbu svatebních oznámení a doplňků využíváme technologií jako je digitální výsek, slepotisk, knihtisk, tvarový výsek, digitální tisk, ražba, reliéfní ražba a termografický tisk. Pro doladění do konečného výsledku je někdy nezbytné i ruční dokončení. Dbáme na to, aby byl výsledek vždy perfektní. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. U všech svatebních oznámení i doplňků v naší nabídce lze navíc upravit barvy a sladit je tak se stylem Vaší svatby. Není problém oznámení vyhotovit i v cizím jazyce.
Neustále posunujeme hranice našich možností, doplňujeme nové stroje a zkoušíme další technologie. Každý požadavek našich klientů je pro nás výzvou. Proto nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem, přes e-shop nebo osobně, rádi vyhovíme Vašim přáním.

Svatební texty

Pro svatební oznámení není důležitý jen dokonalý vzhled, ale i vlastní svatební text, který dodává hloubku sdělení. Svatebním textem sice sdělujeme příbuzným, přátelům a známým základní informace o novomanželích, o místě a času konání obřadu, ale jejich úkolem je tyto údaje podat vznešenou a krásnou formou. V pár větách lze vytvořit láskyplnou atmosféru vznikajícího manželství a nadcházejícího sňatku. Svatební text také může svoji formou hosty informovat o stylu svatby.

Svatební motta

Smyslem a podstatou svatebního oznámení má být nejen informovat hosty o samotném obřadu, ale obohatit toto oznámení vlastní pocity budoucích manželů. K tomuto účelu slouží svatební motto, kterým může být citát, přísloví či část literárního úryvku.
Výrobní technologie

Pro dosažení dokonalého vzhledu Vašeho svatebního oznámení používáme pouze kvalitní materiály a technologie. Mezi výrobní technologie, které využíváme, patří digitální výsek, slepotisk, reliéfní tisk, tvarový výsek, digitální tisk.

ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

error: Obsah je chráněn!