Ovocné, čokoládové a dortové kytice FRUTIKO

Svatební kytice Frutiko

Ovocné kytice Frutiko, originální jedlé kytice z ovoce a kousků ovoce zdobených kvalitní čokoládou. Lahodné ovocne kytice Praha již zná, Brno kytice z ovoce poznalo teprve nedávno. Objednat můžete kytice online a kurýr Vám ovocnou kytici doručí kamkoliv po Praze i Brně pár hodin od objednání. Kytice z ovoce jsou originálním dárkem pro každou příležitost. Darujte ovocne kytice Vašim příbuzným, přátelům či kolegům a potěšte je zdravým dárkem, který krásně vypadá, voní i chutná. Darujte potěšení z originální ovocné kytice.
Svatební dekorace a svatební dary

Originální svatební dar, které potěší novomanžele i všechny svatebčany. Darujte netradiční svatební dárek, z kterého bude lahodná svatební dekorace na stůl. Krásné květiny z ovoce můžete objednat i na vlastní svatbu a nabídnout bohaté svatební tabule hostům. Milovnice ovoce ocení svatební kytice vytvořené z čerstvého ovoce namočeného v čokoládě. Skvělý typ na svatebni dary i dekoraci.

Svatba dekorace potřebuje

Originální svatební dekorace rozzáří každou svatbu a dodá svatebním hostům potřebné vitamíny a energii k náležitým oslavám tohoto vyjímečného dne, kterým svatba v roce 2014 rozhodně je. Dekorace na svatbu patří a svatební výzdoba z ovoce se stala moderním trendem po celém světě. Darujte originální svatební dar, z kterého bude originální svatebni dekorace na stůl. Krásná ovocná svatební dekorace okouzlí všechny svatebčany.
KONTAKT:

Výrobna kytic Frutiko

Mezi vodami 1955/19, Praha 4 Modřany, 14300, ČR, Tel: 728 855 611 / 261 106 620

Otevírací doba: Po – Pá 9:00 – 18:00, So – Ne 9:00 – 14:00

OFICIÁLNÍ WEB FRUTIKO

error: Obsah je chráněn!