Pnina Tornai

Pnina Tornai se stala celosvětově známou díky tomu, že patří mezi nejoblíbenější svatební návrháře svatebního domu Kleinfeld, který má svou vlastní TV show, nazvanou SAY YES TO THE DRESS. Tuto show můžete shlédnout na kanálu TLC.
Pnina pochází z multikulturní rodiny – její matka je z Maroka, otec z Egypta, ale je židovského původu. Její láska k absolutní kráse a specifickým detailům se poprvé doopravdy projevila, když si navrhovala své vlastní svatební šaty. Ale musela ještě ujít dlouhou cestu, než se stala celosvětově známou. Ani svatební dům Kleinfeld ji nepřijal okamžitě, bylo potřeba trochu změnit styl designu a detailů svatebních šatů, než si našla své místo na vrcholu svatební módy.

Začínala v malém obchůdku, jenom s pomocí jedné krejčové a svatební šaty pro jednu ze svých klientek navrhla spíš omylem, protože se věnovala jenom společenské módě. Ale šaty měly takový úspěch, že další ženy je chtěly také. A tak Pnina hbitě přešla od šití společenských šatů ke šatům svatebním.

Čím se vyznačují svatební šaty od Pniny Tornai?

Sofistikované ruční výšivky, těsné korzety, Swarovského křišťály, luxusní a ultra-ženský look svatebních šatů – to je poznávací znamení Pniny. Svatební šaty z jejího salonu oblékají jak obyčejné ženy, tak celebrity i příslušnice královských rodin. I když se nikdy neučila šít profesionálně (je samouk), na kvalitě jejích šatů to nic neubírá.

Svatební šaty od Pniny jsou k dostání hlavně v USA a Kanadě, v Evropě je seženete pouze v Německu, Itálii a Chorvatsku.

WEB PNINA TORNAI
 

error: Obsah je chráněn!