Podzimní svatbení

Přesto, že podzim jako roční období je barevně nejbohatší a nejzajímavější, z nějakého záhadného důvodu je to zároveň nejméně oblíbené období pro konání svatebního veselí.

Dokonce i v zimě se odehrává víc svateb, než na podzim… Proč tomu tak je? Těžko říct, ale pakliže právě vy jste se rozhodla, že zrovna měsíce září-listopad jsou ty pravé pro váš svatební obřad, zde je pár nápadů, které by vás mohly inspirovat.
Podzim je charakteristický množstvím barev: převládá oranžová, tmavě vínová, tmavě zelená, kaštanová a žlutá. Barvy jsou syté, tmavé a plné. Kolem je spousta plodů: dýně, kaštany, hrozny, jabka, švestky atd. – to vše se dá skvěle využít při aranžování svatební výzdoby a samozřejmě i při výběru svatební kytice.

Pozdimní svatby jsou vesměs rustikální – při svatebním aranžmá se hodně využívají přírodniny – dřevo, plody, listy, větvičky apod.

Vzorová barevná paletka podzimní svatby

Do svatebního menu se hodí i těžká, hutná jídla jako je například divina, doplněná červeným vínem či ciderem, což by naopak u letní svatby byl nejspíš propadák. Vhodné jsou i teplé nápoje jako grog a svařené víno. A co takhle dýňový či švestkový koláč?

A nakonec malá inspirace z Pinterestu:

error: Obsah je chráněn!