Svatební den je velmi významnou událostí pro celou rodinu. Nicméně organizace svatební hostiny v sobě skrývá mnoho drobných složek, které nesmíte při plánování opominout. Rádi za vás převezmeme zodpovědnost a kompletní svatební hostinu navrhneme a připravíme. Místo starostí s plánováním a odškrtáváním zajištěných položek se můžete věnovat svým hostům, své rodině i svým přátelům.
Svatební hostina U Kropáčků

Na základě dlouholetých zkušeností skutečně dokážeme správně vystihnout množství připravených pokrmů i nápojů. Přesně podle vašeho zadání navrhneme ucelené menu. Necháme jen na vás, zda se hostina bude odvíjet v tradičním duchu české kuchyně nebo nabídnete svým hostům novinky a speciality. Naši kuchaři jídlo připravují zásadně z kvalitních čerstvých surovin, dávají si záležet na výsledné harmonii, jednotlivé chody jsou připraveny v souladu.

Svatební hostina U Kropáčků

Samozřejmou součástí svatební hostiny je pak i zajištění profesionální obsluhy, rezervace vhodného místa, výzdoby a budete-li si přát i doprovodného programu. Nezapomínáme na klasické tradice spojené s oslavou nového manželského páru. Vaše událost bude příjemná a zanechá ve vašich hostech nejlepší dojmy. Spolehněte se na nás, naši práci perfektně ovládáme a připravíme pro vás krásný večer. Užijte si nezapomenutelný den se svou rodinou a veškeré starosti nechte na nás. Jsme si jisti, že v rámci našeho působení v regionu Českých Budějovic, jsme si již získali přízeň a dobrého hodnocení nejedné rodiny.
KONTAKT:

Náměstí bratří Čapků 8, České Budějovice

Jiří Kropáček 602475935

U KROPÁČKŮ