Romona Keveza

Tato slavná svatební návrhářka pochází z Kanady a inspiraci čerpá hlavně ze svatebních a slavnostních rób filmových hvězd z počátku 20.-tého století.
Její svatební kreace jsou nadčasové – mají jednoduché, téměř architektonicky přesné linie a jemné doplňky v podobě květin či krajky. Kromě svatebních šatů navrhuje i společenské toalety, které nosí největší světové celebrity.

Její hlavní obchod se nachází v New Yorku, kde každoročně představuje i své nové kolekce. Svatební šaty z kolekce Romona Keveza se dají pořídit za několik desítek tisíc dolarů, ale některé svatební domy v USA nabízejí starší modely (třeba z r. 2012-13) již od 3000 dolarů. Na české poměry se to zdá opravdu hodně, ale v USA se svatební šaty kupují a nejobvyklejší taxa se pohybuje právě mezi 2-3 tisíci dolary. Novější kolekce stojí od 6000 dolarů.

Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza Romona Keveza
 

error: Obsah je chráněn!