Budete se vdávat? Gratulujeme. Určitě budete mít zásnubní prstýnek a později k němu navléknete i snubní prsten. A co ostatní šperky? Bude to všechno spolu ladit? Určitě, pokud si necháte poradit od odborníků a nakoupíte ve zavedeném špeřkařství Brilianty, kde vám doporučí tu správnou kolekci.
Jaké šperky nabízí firma Brilianty.cz a Danfil.cz?

  • briliantové šperky pro všechny věkové kategorie
  • zásnubní prsteny, snubní prsteny
  • náušnice
  • řetízky a přívěsky
  • speciální dětské šperky

V nabídce jsou nejen šperky s diamanty, ale také rubíny, smaragdy či safíry. Vybírat lze ze tří základních kolekcí – Danfil Diamonds (šperky s brilianty), Colored gemstones (šperky s drahokamy) a Filip Horák Jewellery (šperky vytvořeny unikátní technikou ruční montáže, která pomalu zaniká, jedná se o exkluzivní šperky svým designem jediné na světě).
 

Cutie s Brilianty

Šperk s briliantem je nádherný doplněk pro vaši malou princeznu. Roztomilé tvary, rozmanité materiály a široká nabídka variant zpracování, to vše představuje značka Cutie.

Danfil Diamonds

Značka zaměřující se na jemné šperky s diamanty nebo zirkony. Danfil Diamonds je tradice, která snoubí kvalitu s krásným designem.

Light Collection

Lehký a tenký kroužek s krásným diamantem, to je naše nová kolekce Light Collection. Jemný prstýnek vás krásně doplní a Vy okouzlíte své okolí.

Objevte sílu barevných drahokamů

Kolekce Colored Gemstones spojuje okouzlující barvy drahokamů a třpyt šperků. Drahé kameny v podobě šperků skutečně ožívají a podtrhnou krásu odvážných žen.