SVATBA…v letošním roce 11. ročník… „splníme sny novomanželům“ a těšíme se na to! Představíme nové trendy ve svatební módě, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s výběrem místa pro Váš den „D“ a nabídneme Vám organizaci a zajištění svatby na klíč. Můžete se inspirovat během doprovodného programu, který bude probíhat non-stop na hlavním podiu svatebního veletrhu SVATBA. Nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny.


Proč přijít právě k nám?

Příjemná atmosféra svatebního veletrhu SVATBA, se stala tradicí. Na ploše 3500 m2 se představí více než 60 vystavovatelů. Pod jednou střechou si můžete zařídit vše a ještě získáte výstavní slevy, které jistě nejsou k zahození. Můžete se zapojit do soutěží o hodnotné ceny jako např. svatební šaty, snubní prstýnky, svatební dort aj., které věnují partneři veletrhu a vystavovatelé. Můžete vyzkoušet svatební účesy, ochutnat speciality cateringových firem a cukrářů i vybrat restauraci nebo hotel, kde se vytoužený den uskuteční.
Pro muže je návštěva svatebního veletrhu většinou nudnou záležitostí, ale u nás to neplatí! Máme připraveny přehlídky svatebního luxusního prádla, které jsou každým rokem pomyslnou „třešničkou na dortu“. Součástí veletrhu jsou expozice vozů jak sportovních, luxusních limuzín tak veteránů, které jsou velmi atraktivní právě pro svatební den.
Milovníky výborné kávy a dortíků zveme k luxusnímu posezení, které zajistí firma OLLIES Dorty s.r.o.

Něco navíc pro Vás
Každý návštěvník obdrží svatební bulletin se seznamy vystavovatelů, orientačním plánkem s umístěním firem na veletrhu a mnoha dalšími informacemi o svatbách. Pro prvních 100 návštěvníků máme dárek!

Co můžete získat?

Nedílnou součástí veletrhu jsou výstavní slevy, které pro Vás připravili jednotliví vystavovatelé. Každoročně oblíbená TOMBOLA a letos je opravdu bohatá! Vystavovatele věnovali hodnotné ceny v celkové výši 100.000,- Kč.

 

2.2.2019 – 3.2.2019

10:00 – 18:00 (3.2. jen do 15:00)

Vstupné

100 Kč dospělí
  50 Kč děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
platí VIP karta 2019

Výstaviště Černá louka

Ostravské výstaviště je situováno v centru města, vedle Masarykova náměstí.

Doporučené články

error: Obsah je chráněn!