Svatba na klíč s agenturou La Reve

Svatební centrum Le Rêve je česká společnost působící zejména v oblasti pořádání svateb a jiných společenských událostí. Za léta praxe organizování těchto akcí v New Yorku i Praze jsme získali opravdu bohaté zkušenosti a stali se tak skutečnými odborníky. Naší prací je plnění Vašich snů. Víme, jak má vypadat nádherná svatba, Praha je podle nás ideálním místem pro její konání!
Svatební den s sebou kromě radosti a oslavy Vaší lásky přináší také spoustu zařizování a zbytečného stresu. Nechte náročnou organizaci svatby na nás. Myslíme na všechny detaily a Vaše svatba tak bude dokonalá.

Vysoká úroveň poskytovaných služeb však zdaleka nezahrnuje pouze svatební servis. Ať už sháníte svatební, plesové či společenské šaty, u nás najdete opravdu širokou nabídku. Prodej šatů patří k našim službám a neustále pracujeme na spokojenosti každé zákaznice, a aby vše bylo nádherné a to i každá svatba. Praha si Vaši krásu zaslouží! Pomůžeme Vám objevit šaty, které vám budou nejenom slušet, ale dodají Vám krásný pocit v kterémkoliv z Vašich důležitých životních okamžiků.

Svatební centrum Le Rêve pro Vás také exkluzivně zařídí svatbu kdekoliv v zahraničí. Okořeníme Váš velký den špetkou exotiky – svatba na pláži, na horách, pod noční oblohou s tisícem hvězd, romantika na jachtě – nic pro nás není nerealizovatelné. Kouzlo cizích krajů zpestří Váš svatební den.

Ať sháníte společenské šaty nebo chcete pomoci s uspořádáním svatby, obraťte se na nás. Nebude nic krásnějšího než Vaše svatba! Praha i celý svět tak zažije další nádherný den plný lásky! Le Rêve!

Plánování svatby v ČR:

  • Osobní svatební poradce
  • Kompletní svatební koordinace
  • Nejkrásnější svatební místa
  • Svatební balíčky na míru
  • Jedinečný design interiéru
  • Exkluzivní restaurace a špičkoví šéfkuchaři
  • Dokonalé svatební šaty

KONTAKTY

Le Reve s. r. o.
Ing. Martina Kaderová
Pod Kapličkou 2846/9
130 00  Praha 3

tel: +420 725 719 797
fax: +420 274 771 217

email:  info@lereve.cz
web: www.lereve.cz
Nejčtenější...