Svatba na zámku Loučeň – pohádková svatba snů.
 

 Začněte společnou cestu životem svatbou na zámku Loučeň. Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí. Jsme jediným zámeckým areálem v Čechách, který na jednom místě nabízí obřad, hostinu, i ubytování.

Pohádková svatba na zámku Loučeň

Toto je pouze pár důvodů, proč prožít jeden z nejdůležitějších dnů v životě každého z nás právě na zámku Loučeň:

  • Svatební obřady pod širým nebem nebo v historických prostorách zámku…
  • Svatební noc v zámeckých komnatách nebo v Domečku knížete Alexandra…
  • Ubytování pro svatební hosty v zámeckém hotelu Maxmilián…
  • Jedinečná svatební tabule, výtečná kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín…
  • Pohádkové prostředí v blízkosti hlavních dopravních cest…
  • Služby s městským komfortem a venkovskou srdečností…

 

Svatební obřad na zámku Loučeň

Po vašem příjezdu na zámek se vás vždy ujme náš svatební koordinátor, který zajišťuje organizaci vašeho svatebního obřadu a odvede vás na vámi zvolené obřadní místo, kde si vás převezme matrikářka a oddávající městyse Loučeň. Za tónů svatební hudby přichází jako poslední nevěsta s doprovodem. Po vyslovení vašeho slavnostního ANO následují prstýnky, polibky a přípitek s oddávajícím. Tyto krásné okamžiky je potřeba zvěčnit a záleží jen na vás, která místa v rozlehlém zámeckém parku k nim využijete.
Svatební balíčky: Standard, Dolce Vita, Prestige, Bellissima, církevní svatba v kostele.

Svatební služby na zámku Loučeň:

Vizážistka pro Váš den

Nevěstám, které chtějí vypadat skutečně nádherně, nabízíme služby vizážistky přímo na místě.

Svatební dorty, tradiční domácí koláčky, výslužka

Necháme pro Vás upéct svatební dorty a to dle Vašeho návrhu nebo na základě výběru z našeho katalogu, dodáme vynikající domácí svatební koláčky, ať již klasické či rohové a zároveň nachystáme pro Vaše hosty svatební výslužky v klasických nebo luxusních krabičkách včetně poděkování.

Fotografování, video a svatební fotokniha

Fotoreportáž ze svatebního obřadu – výtvarné portrétování na zámku a v zámeckém parku, začátek hostiny (tištěné vybrané fotografie, CD se všemi záběry v max. rozlišení), v případě Vašeho zájmu rádi zajistíme i dva fotografy (ty nejlepší záběry ze všech úhlů během slavnostního obřadu).

Svatební výzdoba

Naši floristé pro Vás s láskou navážou veškerou svatební výzdobu – svatební kytice nejen pro nevěstu, ale i družičky a svatební hosty, zajistí vyzdobení svatební tabule (viz Katalog svatebních tabulí k dispozici na Zámku) – a i dopravu přímo na Loučeň.

Hudební produkce

Doprovod nejen ke svatebnímu obřadu, ale případně i hudební produkce na večerní párty dle Vašeho výběru – harfa, trubači, klávesy, zpěv na živo, cimbálová kapela, cikánská kapela, DJ – bližší výběr (včetně ukázek) hudební produkce u svatební koordinátorky.

Speciální svatební prohlídka

Komorník Jeho Jasnosti knížete Alexandra Thurn – Taxise Oto Bouda Vás mile rád provede překrásným interiérem loučeňského zámku a maximálně Vám zpříjemní speciální svatební prohlídku.

Jízda kočárem s dvouspřežím

Nezapomenutelná projížďka kočárem s koňským dvouspřežím, olivrejovaným kočím po překrásném okolí Loučeňského zámku Svatojiřským lesem.

Transport pro svatebčany

Vše záleží na Vašich přáních a požadavcích. Rádi pro Vás zařídíme luxusní limuzíny, historické vozy, přivezeme a odvezeme Vaše svatební hosty nejenom z Prahy z letiště, ale i z okolních hotelů – a to jak v klimatizovaných autobusech či jednotlivě osobními vozy. Jednoduše maximální komfort pro všechny Vaše svatební hosty.

Svatební oznámení se zámeckými motivy

  • Originální svatební oznámení se zámeckými motivy.
  • Velmi snadné objednávání přes internet.

Dárečky

Svatební dárečky, které nejen Vám ale i Vašim nejmilejším hostům budou celý život připomínat jeden z Vašich nejkrásnějších dnů v životě.
KONTAKT:

Zámek Loučeň
Loučeň č. p. 1, 289 37 Loučeň, okr. Nymburk, Tel.: +420 325 585 228

WEB ZÁMEK LOUČEŇ

 

Doporučené články

error: Obsah je chráněn!