Svatební a společenské centrum CAXA Olomouc

Na svatební šaty kladou nevěsty při přípravě svatby obvykle největší důraz. Snad každá malá holka sní o tom, jaké to bude a jaké šaty bude mít na sobě, až se jednou bude vdávat. Čím víc se náš velký den blíží, tím víc se snažíme, aby všechno bylo dokonalé. Svatební šaty obzvlášť. Bude to přece Váš den. Budete středem pozornosti a budete se cítit jako princezna – obletovaná a obdivovaná.

Pro to, abyste si z naší nabídky mohla vybrat šaty Vašich snů, se snažíme  dělat maximum. Neustále nakupujeme nové modely a rozšiřujeme celý sortiment tak, abyste u nás, ve Svatebním centru CAXA, našla vše pro Vaši svatbu pod jednou střechou. Šaty, které nabízíme, proto vždy odpovídají aktuálním svatebním trendům a požadavkům.
Naše kolekce svatebních šatů zahrnuje  především luxusní svatební šaty, které dovážíme ze zahraničí. V současné době nabízíme španělskou značku Pronovias, italskou značku Eddy K., francouzské Eglantine Creations, španělské Villais, polské MS Moda a mnoho dalších kvalitních a cenově dostupných šatů od jiných zahraničních dodavatelů. Kromě toho nabízíme  také originální modely ( některé z nich i poměrně netradiční ) navržené a zhotovené majitelkou salonu, paní Blankou Kaksovou, pod značkou CAXA.

Současná nabídka našeho svatebního salonu čítá okolo 600 modelů  svatebních šatů různých stylů, barev a velikostí. Svatební šaty si můžete zapůjčit za půjčovné, které se pohybuje řádově od
3 000 do 15 000 Kč dle výrobce. Naše svatební šaty doplňujeme několikrát za rok a v naší nabídce se objevují stále nové a nové modely svatebních šatů. Také stále nabízíme zajímavé akce a slevy pro nevěsty.
Pokud nás chcete navštívit a vyzkoušet si svatební šaty, doporučujeme Vám předem se objednat u nás na recepci telefonicky či e-mailem. Vyhnete se tak případnému čekání ve frekventovaných obdobích a bude pro Vás rezervován čas potřebný k výběru šatů či jiných služeb.  Při výběru svatebních šatů se Vám bude věnovat některá naše svatební asistentka. Společně vyzkoušíte svatební šaty, které si  předtím vytipujete  z katalogů, a také Vám nabídne k vyzkoušení svatební šaty, které se jí budou zdát pro Vás vhodné. Vaše svatební asistentka Vám pomůže i s dalšími věcmi ohledně Vaší svatby a bude se o Vás starat po celou dobu Vašich svatebních příprav.

KONTAKT:

KONTAKT PROVOZOVNA OLOMOUC:
E-mail: caxa.asistentky@seznam.cz
Telefon: 585 393 003
Mobil: 608 858 985
Otevřeno: Po-Ne / 9:00-20:00

CAXA OLOMOUC

error: Obsah je chráněn!