Svatební agentura Pohádková svatba

Svatební agentura Pohádková svatba

Svatební agentura Pohádková svatba – Vítejte ve světě pohádkových svateb a ponořte se do něj na jeden den. Na den, který má být plný krásných, kouzelných a nezapomenutelných okamžiků.
Aby tento den byl pro Vás i Vaše hosty bezstarostný a mohli jste si jej naplno užívat, připravili jsme si pro Vás koncepčně naprosto individuální nabídku. Vše spolu detailně probereme, sdělíte nám své představy, plány a očekávání, vyberete si termín, místo a typ obřadu a o zrealizování té Vaší pohádky se již postaráme my.

Kompletní svatební servis

Svatba na klíč, svatba od A do Z nebo také svatba šitá na míru znamená, že vše poptám u svých prověřených dodavatelů za vás, zkompletuji předběžnou kalkulaci vaší pohádkové svatby a společně s vámi budeme řešit veškeré detaily celého dne „D“. Navíc každý pár, který se pro tuto volbu svatebního servisu rozhodne, získá speciální nabídku, kde si bude moci vytvořit svůj vlastní svatební web s unikátní doménou pohadkovasvatba.com. Na tento web je možné postupně přidávat informace nejen o vaší svatbě, ale také např. seznam svatebních darů a spoustu dalších užitečných detailů pro hosty.
Kontakt

Eva Lišková
Tel.: 604 606 066
E-mail: eva@pohadkovasvatba.com

WEB POHÁDKOVÁ SVATBA
error: Obsah je chráněn!