Svatebni-auto.cz

svatebni-auto.cz

Svatebni-auto.cz Vám nabízí kompletní servis v oblasti dopravy svatebčanů. Vyberte si z naší nabídky svatebních vozů, čím se svezete na své cestě k oltáři a na hostinu. Půjčujeme vozidla s řidičem i bez řidiče. Postaráme se o dopravu nevěsty, ženicha ale na vyžádání zajistíme dopravu kolonou jednotných vozidel pro odvoz vašich rodin, přátel, příbuzných.
Nabízíme svezení sportovním vozem Ford Mustang GT bílé barvy s překrásným zvukem a prostorem i pro nevěstu, nebo můžete zvolit jízdu v dlouhém stylu a zaujala Vás některá z našich nabízených limuzín? Dále máte na výběr z našich veteránů a pokud ani zde si nevyberete, tak můžeme zajistit odvoz na legendárním motocyklu Honda Goldwing, nebo můžete zvolit klasičtější a ekologické svezení s koňským spřežením. Je to jen na Vás!

 

ZDOBENÍ AUT svatebni-auto.cz

masle.pngAuto nevěsty

Ozdobení automobilu nevěsty by mělo být barevně sladěno se svatební kyticí a celkově by mělo ladit s celkovou svatební výzdobou a samozřejmě i barvou auta.
Proto jsou ideálními barvami svatebních aut neutrální černá, stříbrná a samozřejmě typicky svatební barva čistě bílá

Ve svatební koloně jede nevěsta jako poslední a na zdobení auta pro nevěstu klademe vždy největší důraz.

Panenky již nejsou tak moderní, jako dříve a používáme především šerpy, umělé či živé květiny…

masle.pngAuto ženicha

-je prvním vozem v koloně a by se mělo lišit od ostatních aut. I ženich, si zaslouží pozornost. Nazdobit jej můžete tradičně květinami, nebo cylindrem či panáčkem zobrazující ženicha.

masle.pngObecné

Auta ostatních svatebčanů se zdobí stuhou a myrtovými věnečky. Stuhy se natáhnou do tvaru písmene „V“ od středu kapoty (znaku vozidla) na horní rohy předního okna. Myrtové věnečky na stuze upevníme do oken.

Živé květy v letních měsících na rozpálené kapotě velmi rychle uvadají. Je tedy důležité s tím počítat a na auto je dávat až je to potřeba.

Dekorace (květiny, u ženicha cylindr, různá květinová srdíčka…) se obvykle dává na kapotu auta.

V dnešní době se zdobí také kliky dveří, zadní část vozu a boční okénka. Vytvoříme tak ucelený dojem, ale také s ohledem na pravidlo „všeho moc škodí“.

KONTAKT svatebni-auto.cz:

Tel.: +420 73 111 8 111

WEB SVATEBNÍ AUTO
error: Obsah je chráněn!