Svatební centrum Adina

SVATEBNÍ CENTRUM ADINA

Vítejte ve svatebním centru Adina Praha!

V našem svatebním centru ADINA o vás, milé budoucí nevěsty, budeme pečovat tak, abyste se cítily co nejlépe a výběr svatebních šatů byl pro vás komfortním a nezapomenutelným zážitkem.
Půjčovna svatebních šatů s tradicí více jak 19 let

Svatební šaty půjčujeme a prodáváme již více než devatenáct let. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků, nastávajících nevěst a ženichů, vynikající renomé a patříme k nejznámějším svatebním salonům v České Republice.

Krásné svatební šaty si u nás půjčilo nebo koupilo již několik tisíc svatebních párů, mezi nimi i známé osobnosti jako například Tereza Maxová, Adéla Gondíková, Tereza Kostková nebo Jolana Voldánová, Agáta Hanychová, Josefína Nesvadbová.

Otevření nového komfortního svatebního centra

1.9.2011 jsme pro vás otevřeli nové největší svatební centrum v ČR! Na ploše 1.200 m² vás čeká nejen komfortní výběr svatebních šatů a veškerého svatebního oblečení, ale i kompletní svatební služby spojené se svatbou a svatebními přípravami. Vše pod jednou střechou vám je neustále k dispozici. Svatební šaty jsou vám k dispozici jak k zapůjčení tak k prodeji ve stejných finančních relacích jako dříve!
Sortiment našich svatebních šatů

Sortiment našich dvou salonů je podobný, liší se pouze rozdělením velikostí. Od toho tu máme naše vyškolené asistentky, které vám ochotně sdělí velikost, barvu svatebních šatů i pobočku, kde model najdete.

 

Luxusní svatební šaty pro náročné

Náročnější nevěsty jistě potěší možnost zapůjčení luxusních svatebních šatů Pronovias a Justin Alexander.

Půjčovna svatebních šatů + outlet Praha 4

5. května 29, 14000 Praha 4, mob: 725 433 058

Otevírací doba:
Po-Pá 10 – 18 hod.
So-Ne 12 – 18 hod.


Svatební centrum Adina, Letňany

Tupolevova 747, 19000 Praha 9, mob: 776 700 077, tel: 222 553 531

Otevírací doba:
Po-Pá 10-18 hod.
So-Ne 12-18 hod.

OFICIÁLNÍ WEB SVATEBNÍ CENTRUM ADINA

SVATEBNÍ CENTRUM ADINA
error: Obsah je chráněn!