Svatební doplňky na Fleru – aneb fantazii se meze nekladou

Nejspíš jste už někde při nějaké příležitosti narazila na server Fler.cz – místo pro setkání kreativců a koupěchtivých zákazníků. Najdete zde obrovské množství plně všecho, vyrobeného z čehokoliv, co je možné i nemožné. Trvalo by opravdu dlouho, než byste se prohrabala tím množstvím výrobků, než byste si našla něco kvalitního a hezkého – tak jsme to udělali za vás. Přinášíme malý výběr svatebních dekorací a doplňků, které nás zaujaly originalitou i kvalitou zpracování.
SVATEBNÍ NOVINY

Svatební novinyTento prodejce na Fleru teprve začíná, ale okamžitě nás zaujal. Co nabízí? Svatební noviny! Co si pod tím pojmem máte představit? Svatební noviny jsou vytvořeny podle Vašeho přání a na konkrétní motiv. Daný motiv je přizpůsoben na míru Vaší svatby a proto jsou Svatební noviny originálem.

Svatební noviny pobaví Vaše hosty, vyplní volnou chvilku u kávičky a poslouží i jako originální památka na neopakovatelný den.  Svatební noviny ve formátu v elektronické podobě PDF nebo JPG (které si sami vytisknete a svážete):

Za 1 – 16 stran je cena 530,- Kč

K této eletronické podobě si můžete zakoupit tisk a vazbu novin: barva lze sladit s barvou svatby.


 

SVATEBNÍ KYTICE Z UMĚLÝCH KVĚTIN

Svatební kytice z umělých květinZdá se vám to zvláštní? Možná do chvíle, než tu kytku uvidíte na vlastní oči. Její obrovskou výhodou je to, že vám vydrží opravdu velmi dlouho (možná déle, než vaše manželství :-))).

Svatební kytice v  jemné kombinaci bílé, fuchsiové a starorůžové, vyrobena z  pěnových a umělých květin.  Tuto kytici jistě nikdo nepřehlédne a krásně vynikne v kombinaci se světlými svatebními šaty. Hodí se k bílé, stříbrné a ivory.

Kytice vám rozhodně nezvadne a zůstane vám jako krásná památka na váš nejkrásnější den. Součástí kytice je korsáž pro ženicha. Materiál: pěnové květiny, umělé květiny, bižuterní komponenty,  ozdobné komponenty, tyl, satén.

Cena: 1332,- Kč


 
RUČNĚ PLETENÝ SVATEBNÍ ŠÁL

Pletený šálKrásný, nevšední a zároveň praktický. Lehký, splývavý, ručně pletený pavučinkový šál, jedinečný svojí variabilitou. Jemně lesklý. Je široký, zakrývá celá ramena a záda. Barva: šampaň (smetanová s nádechem žluté)

Rozměr: délka volně visícího šálu je cca 190 cm, při rozložení do šířky přibližně 50 cm se zkrátí asi na 160 – 165 cm (oba rozměry jsou variabilní, jedná se o pleteninu)

Materiál: 100% polyester

Praktický módní doplněk, který si zamilujete pro jeho ženskou krásu, noblesu, jemnost a široké možnosti využití. Vhodný pro ženy v každém věku!

Cena: 555,- Kč


 

ORIGINÁLNÍ NÁHRDELNÍK

NáhrdelníkNáhrdelník je tvořen pěti většími květy z šedorůžového krep saténu, které jsou vyšity korálky – rokajlem.

Kvítky jsou cca 7 cm, 6 cm a 5 cm veliké a jsou přidělány na saténové stuze která je na zavazování – tím je možné nastavit náhrdelník dle potřeby.

Náhrdelník je výrazný slušivý doplněk.

Cena: 299,- Kč

 

 

 


 

RUČNĚ VYRÁBĚNÉ NÁUŠNICE, PŘÍVĚSKY, BROŽE A PRSTENY

Tento prodejce má plný krámek nádherných, ručně vyráběných šperků pro každou příležitost, ceny se pohybují od 200,- Kč nahoru. Nedokázali jsme vybrat pouze jeden obrázek, proto nabízíme celou galerii, vyberte si…

Svatební doplňky Svatební doplňky Svatební doplňky Svatební doplňky Svatební doplňky Svatební doplňky
 

error: Obsah je chráněn!