Svatební fotografie BíláČerná

Když v roce 2005 fotograf Ondra Vala tuto značku zakládal, netušil ještě jaký potenciál skrývá. Teprve společně s manželkou Eliškou se oba “bíločerné” prvky spojily a dávají tak celému týmu možnost růstu – nejen profesního, ale i osobního. Co je to tedy BíláČerná? Je to agentura? Je to ateliér? Je to (foto)studio? Možná nic a možná všechno dohromady. Je to především jedinečná líheň kreativních nápadů, obrazárna krásy, tým poctivých a hravých fotografů a klidné i veselé místo pro naše klienty.
Mohli bychom dlouze povídat o přímých i nepřímých významech dvousloví BíláČerná a přestože jsme věrni těmto našim (ne)barvám, vnímáme svět všemi smysly a ve všech odstínech.

Není to jen malování světlem, co nás tak hypnoticky přitahuje ke svatební fotografii. Je to snad hluboká touha zachytit nezachytitelné, z obrazů poskládat harmonickou zprávu, že je na světě o jednu radost navíc, že je svět bohatší o dva naplněné sny. Jsou to přesně ty neskutečně skutečné detaily, které dělají každou svatbu neopakovatelnou. Utržený knoflík u košile, motýl na svatební kytici, hedvábný vítr ve vlasech nevěsty, slzy štěstí rodičů, chápavé výrazy svatebčanů, když ženich zapomene slova slibu, neslyšitelná přání na rtech těch, kteří stále věří v pravý význam manželství… My věříme, že má naše práce smysl a tuto informaci se snažíme vkládat mezi pixely, kterými jako v nekonečné mozaice zachycujeme váš svět – krásnější a barevnější svět.

WEB BÍLÁČERNÁ

error: Obsah je chráněn!