Svatební noviny

Jak vytvořit originální svatební noviny

Svatební noviny jsou zajímavou moderní novinkou, která se čím dál tím víc objevuje na svatbách. Že jste o nich ještě neslyšeli? Jedná se o jedinečný způsob, jak předat nezbytné, ale i zábavné informace svatebčanům. Pomáhá seznámit rodiny novomanželů navzájem a také představuje výborný námět k pozdějšímu navazování rozhovorů. Unikátní koncept umožňuje sdělit příběh lásky partnerů. Může obsahovat různé články, fotografie novomanželů a spoustu dalšího. Navíc slouží jako unikátní vzpomínka na svatbu, kterou si pozvaní mohou odnést domů. Jak vytvořit svatební noviny a co by měli obsahovat?

banner-468x60.gif

1. Příběh lásky novomanželů

Hlavním tématem svatebních novin by měl být především příběh lásky novomanželů. Jak jste se seznámili, co vás spojuje, vtipné příběhy, které jste spolu zažili. Tento příběh může mít různou formu. Může se jednat o sérii článků z vašeho života nebo historie vztahu v fotografiích, ale pár může být i mnohem kreativnější. Pokud nevládnete vyloženě spisovatelským umem, zkuste do vašich novin vložit grafiku vašeho vztahu – tzv. Láskografiku. Jedná se o originální grafiku, která ve výstižné a originální formě seznámí hosty s vypečenými fakty o vás dvou.

2. Svatební program

Mohou v nich být i praktické věci týkající se přímo svatebního dne. Lze do nich vložit celý program svatby, seznam řidičů a jejich čísla, menu slavnostního obědu či večeře a spoustu dalších nezbytných informací, které zajistí hladký průběh celého dne. Vaši hosté to jistě ocení.

3. Humoristický koutek

Aby se hosté pobavili a zároveň i zabavili můžete do svých novin vložit zábavný koutek. Dopřejte jim zábavu ve formě křížovek, kde heslo bude vaše zpráva pro ně. Noviny mohou obsahovat manželské vtipy, pořekadla, citáty o lásce a mnoho dalšího. Velice populární jsou i osobní básničky o novomanželech.

Co dalšího?

Při tvorbě novin, byste měli zvážit v jaké kvalitě a v jakém nákladu je budete tisknout. Máte několik možností. Jednak plnohodnotné barevné noviny, nebo můžete zvolit klasickou černobílou variantu. Dále můžete výtisk připravit pro každého hosta nebo jeden do páru či jich např. vytisknete 20 kousků, které budou kolovat.

 

Máte další nápady pro svoje svatební noviny? Neváhejte je použit, fantazii se v tomto případě meze nekladou a hosté dostanou originální vzpomínku z vaší svatby domů.

 

bannery-laskografika-300x300.gif

error: Obsah je chráněn!