Máte vybrané šaty, boty i spodní prádlo na svou vysněnou svatbu, ale pořád vám něco schází?  Nevíte, co se svými vlasy, netušíte, jak si upravit účes a čím ho doplnit? Nezoufejte, výběr vlasových doplňků na českém trhu je opravdu bohatý.
Ozdoby do vlasů byste měla pořizovat až poté, co máte vybrané šaty a víte, jaký bude váš celkový styl. To, že všechno spolu musí ladit, snad není potřeba zdůrazňovat, ale spolupráce s vaší kadeřnicí je naprosto nutná (pokud si celou vizáž neladíte úplně sama).

Je potřeba rozhodnout se o celkovém ladění účesu a s tím vyladit i doplňky. Ujasněte si, zda budete mít závoj či nikoliv, vlasy rozpuštěné nebo v drdolu a také to, jaké budete mít šperky.

Co všechno můžete použít jako svatební vlasové ozdoby?

  1. Květinové čelenky a ozdoby – buď se dají uvázat jako stužka, nebo jsou samostatné.
  2. Čelenky štrasové a perličkové
  3. Hřebínky
  4. Tiáry (korunky)
  5. Fascinátory

Zásadou je – nepřehnat to! Pakliže máte na hlavě bohatě zdobenou korunku, nic dalšího již nepřidávejte. Vlásenky můžet použít ve vícero kusech.

Dobrou inspirací pro vás může být e-shop Honeyflower design, kde mají opravdu široký výběr svatebních vlasových ozdob za příjemné ceny a kde můžete najít všechny produkty, zobrazené ve fotogalerii níže.

Ceny zboží začínají od pár desítek korun (závísí na produktu) a je pouze na vás, co si vyberete.

 

Doporučené články

error: Obsah je chráněn!