Svatební oznámení Kyoprint.cz

Vyberte si svatební oznámení z několika katalogů a oznamte to stylově. U nás najdete originální svatební oznámení a pozvánky. Snadno si určíte parametry vašeho svatebního oznámení. Nezáleží na tom, zda se rozhodujete podle ceny, kvality, či rychlosti tisku. Každý si přijde na své.
Kyoprint.cz – svatební oznámení nabídka:

  • Více než 1000 druhů svatebních oznámení
  • Možnost dodání svatebního oznámení do 24 hodin
  • Dopisní obálky jsou zahrnuty v ceně
  • Různé druhy tisku a barevných provedení
  • Výroba svatebních oznámení na zakázku
  • Vzorek vybraných svatebních oznámení zdarma

Svatební oznámení Svatební oznámení Svatební oznámení Svatební oznámení Svatební oznámení Svatební oznámení Svatební oznámení Svatební oznámení

Chcete mít svatební oznámení s vlastní fotografií a originálním textem? Stačí si vybrat vzhled svatebního oznámení z katalogu „oznámení na míru“. Kromě vlastní fotky nebo textu vybíráte i papír, velikost a konečný design oznámení. Samozřejmě za pomoci našeho zkušeného grafika. Vaše vlastní svatební oznámení můžete mít doma již během 8 pracovních dnů.

Svatební oznámení jsou vyráběna tiskovými metodami, jako jsou horká ražba, slepotisk, tvarový výsek a digitální výsek. V naší nabídce naleznete více než 1000 druhů svatebních oznámení a pozvánek ke svatebnímu stolu. k dispozici je vám přes 50 druhů papírů – včetně pergamenu a speciálních metalizovaných typů. Dopisní obálky k vámi vybranémusvatebnímu oznámení jsou již zahrnuty v ceně. Potisk jednoho svatebního oznámení za 4,50 Kč, tisková úprava za 200 Kč vč. DPH.

kyoprint.cz
error: Obsah je chráněn!