SVATEBNÍ TISK RYCHLE, LEVNĚ A ONLINE

Přišel ten správný čas? Už si lámete si hlavu nad tím, jak splnit jeden ze základních úkolů každé nevěsty před svatbou? Naštěstí jsme tu my – nadšenci do svatebního tisku a my Vám s tím teď hravě pomůžeme. Tisk svatebních oznámení, svatebních pozvánek a dalších tiskovin – tak tento úkol již brzy najdete ve svém seznamu jako splněný!
  • svatební oznámení
  • svatební jmenovky
  • svatební pozvánky, kartičky

OBVYKLÉ I ORIGINÁLNÍ FORMÁTY

Jak si vybrat nejlepší formát pro svatební oznámení? Ze zkušenosti víme, že nejoblíbenějším formátem je formát podlouhlý, který je v takové velikosti, aby se pohodlně vešel do dopisní obálky. Svatební oznámení v tomto formátu se označuje jako obdelník 210×99 mm. Postupem času se ale stabilně těší větší a větší oblibě také svatební oznámení v netradičním čtvercovém formátu, který Vám umožní ještě více rozpálit představivost v online navrhování, protože je větší a umístíte do něj více krásné svatební grafiky nebo textů. Velké množství svatebních motivů Vám nabídneme zdarma přímo v online editoru nebo si jednoduše do návrhu nahrajete vlastní. Již na první pohled svatební oznámení v tomto formátu zaujme a překvapí, a to proto, že i přes jeho originální vzhled většina novomanželů stále preferuje osvědčenou jistotu v podobě svatebního oznámení v obdelníkovém formátu.

Pokud Vám to svatební rozpočet dovolí, tak velmi efektní a ještě více luxusní verzí jsou skládaná svatební oznámení, která vypadají naprosto famózně, a to jak ve verzi s vlastní fotografií, tak s použitím svatebních textů a motivů. Nemusíte se obávat složitosti, protože i tuto luxusní verzi si navrhnete pohodlně online za pár minutek v našem grafickém editoru, který je Vám k dispozici zcela bezplatně včetně vytvořených vzorů a dalších stovek svatebních motivů k použití přímo uvnitř této unikátní aplikace.

VZOREK OZNÁMENÍ ZDARMA

Nemůžete se rozhodnout a už dlouho váháte nad tím, jaký typ papíru si pro tisk svého oznámení nakonec zvolíte? Neumíte si představit, jak to bude v reálu vypadat? Máme pro Vás jednoduché řešení. Za pouhých 100 Kč Vám vyrobíme originální vzorek oznámení s Vaším návrhem. Můžete si samozřejmě sama vybrat typ papíru, který si pro tisk vzorku zvolíte, nebo Vám dle použité grafiky rádi poradíme. Po dokončení výroby si ho u nás můžete vyzvednout nebo zajistíme bezplatné doručení zásilky až k Vám. V případě, že budete s kvalitou a provedením spokojena, tak Vám cenu finální objednávky snížíme slevovým poukazem o 100 Kč. Tím pádem získáváte výrobu vzorku zcela zdarma.

RYCHLÉ DORUČENÍ NEBO OSOBNÍ ODBĚR

Svatební přípravy a plánování mohou někdy být velmi rušné. Je toho tolik, co musíte zvládnout připravit, ale nebojte se, my jsme tu pro Vás! Přijímáme objednávky 24 hodin denně, dokonce i o víkendu, a pokud jste nechali tisk na poslední chvíli, dokážeme Vás zachránit a svatební oznámení, kartičky a dokonce i svatební menu vyrobit již do 24 pracovních hodin! Pokud ale nespěcháte a u oznámení preferujete co nejnižší cenu, tak si zvolte raději variantu svatebního oznámení do 7 dnů, ve které od nás získáte tisk svatebního oznámení úplně nejlevněji.
Adresa kanceláře

Výhodný TISK®
Jakub Vokoun
Západní 1402/67
360 01 Karlovy Vary

Telefonní čísla

Kancelář
(příjem zakázek, informace)
+420 601 234 444
Jakub Vokoun
(obchodní ředitel)
+420 601 255 555
Karel Král, DiS.
(ředitel marketingu)
+420 601 244 444

www.vyhodnytisk.cz

error: Obsah je chráněn!