Svatební veletrh Clarion Congress hotel Praha, 14.-15.1.22

Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague, Praha Vysočany

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY je prestižní svatební událostí roku, která má ve svém oboru dlouholetou tradici a jméno. Odbornou i širokou veřejností je velmi kladně vnímán. Každoročně přináší spoustu novinek, trendů, zajímavostí.

V rámci odborné veřejnosti je veletrh určen firmám, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení, svatební květiny ale také nové bydlení, vybavení domácnosti, spotřební elektronika, změna pojistných smluv, poskytování hypoték, poskytování půjček/úvěrů, pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu.

Staňte se vystavovateli svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY či nás přijďte jako snoubenecký pár/svatebčan navštívit.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Leden bývá ideálním měsícem pro začátek příprav na svatbu. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb.

Proto ve dnech 14. – 15. 1. 2022 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague.

Jak se k nám dostanete ?

MHD: Přímý výstup z metra stanice B „Vysočanská“

AUTEM: Parkování v NC Fénix.

Na ploše přes 3500 m2 naleznete více než 150 svatebních vystavovatelů. Na veletrhu lze využít některými vystavovateli poskytované mimořádné veletržní slevy.

Velmi nás to mrzí, ale tento rok nebude uspořádána módní přehlídka a doplňkový program, při kterém docházelo ke shromažďování návštěvníků před podiem. 
Chceme předejím shromažďování osob pod podiem. Veškerá opatření bereme vážně a chceme ochránit vás i naše vystavovatele.

  • Veškeré veletržní prostory budou hygienicky ošetřeny. 
  • Každý návštěvník obdrží k  zakoupené vstupence ústenku NANO2HEALTH ze špičkového nanomateriálu české výroby.
  •  K  dispozici bude i desinfekce rukou ve stojanech. 
  • U vstupu bude pracovník bezpečnostní služby kontrolovat oprávněnost vstupu (platná vstupenka, doklad o očkování, prodělané nemoci, nebo platný PCR test). 

Dárek pro prvních 100 návštěvníků každý den.

Těšíme se na Vás!

14. – 15. 1. 2022
Pátek: 15.00 – 20.00 hod. | Sobota: 10.00 – 18.00 hod.

Více info zde

Nejčtenější...