Jak vypadá svatba Vašich snů? Nebo si Vaše představy ještě potřebujete utřídit? Máme pro Vás příjemné řešení. Zveme Vás na Svatební víkend na hradě Špilberku. Právě zde si čím dál víc párů říká v prostorách dýchajících historií své ano. Prohlédnete si místa vhodná pro svatební obřad – od Královské kaple s nádechem gotiky až po Jihozápadní bastion s výhledem na město.
Zároveň se seznámíte s řadou profesionálních poskytovatelů svatebních služeb. Genius loci Špilberku udá tón celého veletrhu. Nečekejte bombastickou akci se stovkami vystavovatelů, jež by utlumila atmosféru hradu. Raději Vás zveme na místo, kde navážete osobní kontakt a v klidu najdete ty správné partnery pro váš jedinečný den. Kromě toho, Vám pro zajímavost ukážeme jak vypadal retro svatební obřad. Chystáme pro Vás i soutěž s firmou Balcar Diamonds, která vám představí nádherný diamant. Kdo si nejlépe tipne jeho hodnotu, vyhraje snubní prsteny v hodnotě 30 tisíc korun. A které další firmy se na Špilberku představí? Přidejte se k nám na Facebook a sledujte novinky.

Těšit se můžete na soutěž s firmou Balcar Diamonds, Kdo všechno bude na Špilberku vystavovat a těší se na vás, naleznete níže. Svatební tombola bude losována v průběhu obou dní několikrát, výhry do ní vložili všichni vystavující. Svatebním víkendem na Špilberku vás provede Jana Musilová, členka Městského divadla Brno. Uvidíte ji v roli moderátorky i zpěvačky. Její hlas znáte z dabingu, propůjčila jej například agentce Scullyové.

Datum konání: 3. – 4. 11. 2018

Otevírací doba: so 10.00 -17.00hod, ne 10.00 – 16.00hod

Vstupné: 80,-Kč Prodej vstupenek bude probíhat na místě v pokladnách hradu Špilberk.

Veletrh

Doporučené články

error: Obsah je chráněn!