Svatební zvony zní, ale ne každý skáče radostí! 5 typů snoubenců, které byste na svatbě raději neviděli

zásnuby

Zasnoubení je bezesporu krásná událost, která otevírá dveře do společné budoucnosti plné lásky a štěstí. Ale ruku na srdce, ne každý snoubenec je prototypem romantického holčičího snu. Někteří z nich dokáží svatební přípravy proměnit v komedii hodnou špatného hollywoodského filmu, a jiní nám spíše připomenou, že svatba není jen o radosti, ale i o stresu a kompromisech.

 

1. Pan Panikař:

Tento snoubenec se topí v moři paniky už od chvíle, kdy vytáhl prsten. Každý detail svatby ho stresuje, od výběru menu až po uspořádání svatebního tance. Neustále bombarduje partnerku otázkami a obavami, a svatební den pro něj představuje spíše maraton nervů než oslavu lásky.

2. Kontroloř:

Pro tohoto snoubence neexistuje nic jako „společné plánování“. V jeho vizi svatby je jen jeden šéf – on sám. Svatba se stává bojištěm o každý detail, od barvy ubrousků až po výběr hudby. Partnerce nezbývá nic jiného, než se podvolit jeho diktátu a doufat, že se mu svatba alespoň trochu bude líbit.

3. Věčný student:

Svatba pro něj představuje další položku na seznamu úkolů, kterou je potřeba zvládnout. Místo romantických chvil se věnuje studiu etikety, svatebních tradic a trendů. Jeho snoubence se tak může zdát, že spíše chystá zkoušku než svatbu, a svatební den pro něj může být spíše stresujícím testem než oslavou lásky.

 

4. Mama’s Boy/:

Pro tohoto snoubence je maminka alfou a omegou. Každé rozhodnutí ohledně svatby musí projít jejím schválením, a snoubenka se tak cítí spíše jako outsider než jako rovnocenný partner. Svatební den se tak může proměnit v rodinný souboj o moc, kde láska hraje jen druhořadou roli.

5. Lázeňský typ:

Svatba pro něj představuje ideální příležitost k relaxaci a odpočinku. Zatímco partnerka se stresuje s detaily, on si užívá masáže, manikúru a pedikúru. Svatební den se tak pro něj stává spíše wellness pobytem než oslavou lásky a spojení dvou životů.

I když s humorem, je důležité si uvědomit, že svatba by měla být především oslavou lásky a vzájemného respektu. Pokud se ve výše uvedených tipech poznáváte, zkuste se s partnerem otevřeně pobavit o vašich očekáváních a najít kompromis,který bude vyhovovat oběma. Nezapomeňte, že svatba by měla být především radostnou událostí, na kterou budete s láskou vzpomínat po celý život.

 

error: Obsah je chráněn!