Svět snubních prstenů – snubní prsteny Praha

Snubní prsteny Praha

Svět snubních prstenů je specializová firma na zásnubní prsteny a snubní prsteny s největší kolekcí za příznivé ceny. Zásnubní prsten s brilianty je symbolem pevnosti a nezničitelnosti vztahu. Říká něco o dárci i obdarované. Vyberte si u nás ten správný!
Zásnubní i snubní prsteny Praha

V současné době se stále zvyšuje oblíbenost zásnub a zásnubních prstenů. Symbolem zaslíbení je zásnubní prsten osazený jedním či více čirými kameny. Zásnubní prsteny jsou vyráběny ze 14kar. zlata a jsou osazovány zirkony nebo stále oblíběnějšími brilianty.

Dnes zásnubní prsten věnuje muž své snoubence obvykle několik měsíců až jeden rok před plánovanou svatbou v den kdy ji žádá o ruku.

Zásnubní prsten s diamantem

Svět snubních prstenůUž jste si vybrali ten pravý zásnubní prsten? Váháte? Přijďte do našich poboček a prsteny si prohlédněte osobně.

Diamant je nejtvrdším přírodním materiálem. Vznikl vzácně hluboko v Zemi při obrovských tlacích a teplotách. To mu propůjčilo jeho tvrdost a stálost. Diamanty stojí v popředí zájmu již více jak 2000 let a proto jejich těžba je čím dál náročnější. Proto stoupá i jejich cena a jsou tudíž i dobrou investicí. Nejkvalitnější diamanty jsou ručně vybrušovány. Briliantový brus zvýraní neobyčejnou jiskřivost kamene a pozvedne ho. Vybroušením vzniká z diamantu briliant – klenot, který bude po celý život zdobit váš zásnubní prsten.

Všechny brilianty mají svůj certifikát kvality ((váhy, čistoty a barvy). Briliantový zásnubní prsten je vizitkou dárce i obdarované ženy.


 

Zásnubní prsten s briliantem

Briliantový zásnubní prstenV současné době pro vás máme na našich pobočkách připraveny kolekce zásnubních prstenů, které si můžete osobně prohlédnout.

Kolekce zánubních prstenů Briliantový třpyt nabízí prsteny, které jsou vhodné k osazení brilianty.

Kompletní kolekci zásnubních prstenů si můžete osobně prohlédnout na našich pobočkách.

 


 
Zásnubní prsteny bílé zlato

Zásnubní prsteny bílé zlatoZásnubní prsten je tradičně osazen jedním větším čistým bílým kamenem nejlépe briliantem, který je symbolem pevnosti přislíbeného svazku.

Nahrazuje se občas i levnějšími kameny nejčastěji zirkony. Vzhledem k tomu, že žluté zlato dodává kamenu druhotné zabarvení, proto volí páry právě zásnubní prsteny bílé zlato. Dalším důvodem oblíbenosti bílého zlata je fakt, že 80% párů volí snubní prtsteny právě z bílého kovu a to jak z bílého zlata či chirurgické oceli. A tak se zásnubní prsteny z bílého zlata k snubním prstenům hodí nejlépe.

 

Snubní prsteny Praha:

  • Snubní prsteny ze žlutého nebo bílého zlata: Zlaté snubní prsteny patří ke svatbě stejně nerozlučně jako svatební kytice.Zlaté snubní prsteny vyrábíme ve všech barvách zlata i v různých barevných kombinacích tohoto kovu, Tyto barevené kombinace si můžete navolit i sami a tím si vytvoříte originální a zcela neopakovatelné snubní prsteny.Vnitřní rytinu (datum svatby) pro vás vyryjeme zcela ZDARMA jako svatební dar od Světa snubních prstenů. Samozřejmostí je i celoživotí servis pro vaše snubní prstýnky. Zlato oproti jiným kovům např. ocely umožňuje i úpravu vašich snubních prstenů v průběhu let – tzn. zvětšování i zmenšování dle vaší aktuální potřeby.
  • Stříbrné snubní prsteny: Jsou vyráběny stejnou technologií jako prsteny ze zlata . Tyto snubní prsteny jsou potaženy silnou vrsvou rhodia, které silně zpomaluje jejich přirozenou oxidaci. Tyto stříbrné snubní prsteny jsoun tudíž ve svatební den k nerozeznání od prstenů z bílého zlata. Častou variantou je i výroba jednoho snubního prstenu zlatého a druhého, který bude nošen jen příležitostně ve stříbře.
  • Platinové snubní prsteny: Platina je podobně jako zlato luxusním kovem. Barva celoplatinových prstenů je stříbřitě šedobílá. Vzdáleně může připomínat leštěnou chirurgickou ocel, ale je světlejší a lépe opracovatelná než ocel. Umožňuje i pozdější úpravy prstenů, což ocel nikoliv.
  • Snubní prsteny – ocel: V kolekci Světa snubních prstenů naleznete vedle snubních prstenů z chirurgické oceli ručně tepané i ručně vyráběné originální prsteny z damascenské oceli. Samozřejmostí je také kolekce z klasické chirurgické oceli.

 

Svět snubních prstenů – reference:

 
 

KONTAKT SNUBNÍ PRSTENY PRAHA:

Novákových 2, Praha 8

Pobočka se nachází 30 metrů od metra Palmovka (linka B), vedle Komerční bbanky.

Tel.: +420 284 826 277, +420 737 335 284
E-mail: sperkypj@centrum.cz

Otevírací doba

Po – Pá: 9.00 – 18.00
Sobota a neděle viz den otevřených dveří.

SNUBNÍ PRSTENY PRAHA

[gmap addr=“Novákových 2, Praha 8″]Snubní prsteny Praha[/gmap]

error: Obsah je chráněn!