Viva Las Vegas!

Americké pouštní město hříchu a organizovaného hazardu – Las Vegas – je pravděpodobně také nejznámějším svatebním místem na světě. Je to město, které nezná žádná omezení – svatby nevyjímaje.
Svatby v Las Vegas

Svatební obřad v helikoptéře. Elvis jako svědek. Svatba v bazénu. Svatební obřad v autě u výdejního okénka. Svatba ve stylu kapely KISS. Svatební obřad v plovoucí gondole. Jakýkoliv bláznivý či přímo šílený nápad na svatbu – to vše lze ve Vegas zorganizovat.

Tohle je Vegas, baby, nic nudného či obyčejného. Pokud si už dáte tu námahu a cestujete třeba přes půlku světa až sem, proč nakonec mít jenom obřad, který byste mohli mít kdekoliv jinde na světě? Dejte tomu šťávu a odvažte se, vaší fantazii se meze nekladou. Vyberte si téma – Elvise, mafiány, koně, opice, cirkus, rockový koncert, dno bazénu, Eiffelova věž, egyptské pyramidy, benátské gondoly, mobilní svatba… To vše ve Vegas můžete dostat.

Svatební obřady se dají pořídit již od 100 dolarů – ale tady velkou slávu nečekejte, je to rychloobřad v kaplnce, kde vám dvojník Elvise zapěje dojemnou píseň. Za tématické či outdoorové svatby si trochu připlatíte.

Kromě svateb je Vegas naprosto ideální pro rozlučkové párty – pro něho i pro ni. Takové množství nočních klubů a strip barů nikde na světě nenajdete, noční život ve Vegas se nedá s ničím jiným srovnávat.
Pokud se rozhodnete svatbu ve Vegas uspořádat, dobře si promyslete, koho na ni vlastně pozvete, doprava příbuzných přes oceán se asi hodně prodraží, nemluvě o ubytování.

Cakum prásk, svatba ve Vegas je pro našince spíš krásný úlet – něco, co absolvujete když tam zrovna jste na dovolené, protože tam z finančního hlediska budete nejspíš jenom vy dva a navíc svatební obřad jako takový není platný, takže po návratu do ČR si to ještě budete muset „vyběhat“ na úřadech.

Každopádně je to romantické, bláznivé, nezapomenutelné a ztřeštěné – a vzpomínka na svatbu ve Vegas vám určitě zůstane po celý život.

SVATBY VE VEGAS – RADY, DOKLADY A TIPY

 

 

 

 

error: Obsah je chráněn!