Zásnubní a snubní prsteny Řehák Karnas

Zásnubní a snubní prsteny Řehák Karnas

Zásnubní a snubní prsteny ve všech cenových relacích. Šperky, výrobky ze zlata, stříbra i platiny. V naší kamenné prodejně ŘEHÁK KARNAS v centru Pardubic naleznete mnoho vzorků, které objednáváme i vyrábíme přímo na míru, a mnoho hotových výrobků (zásnubní prsteny, snubní prsteny, šperky), které můžete rovnou zakoupit. Kromě samotného prodeje zajišťujeme i ostatní služby spojené se zlatnictvím a šperky.

Od začátku našeho působení na trhu, jsme neslevili z žádných hodnot a s novou značkou Řehák Karnas pokračujeme v kamenném obchodě s cennou devizou rodinného podnikání, jejíž myšlenkou je poctivé řemeslo, profesionálně odvedená práce a osobní profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Budujeme značku známou svoji precizností a kvalitou.

Zásnubní prsteny

Při žádosti o svolení k manželství by neměl chybět krásný zásnubní prsten, který dokazuje lásku a touhu po společné cestě životem. Naším přáním je, abyste si vždy vybrali šperk, který všechno řekne za Vás.

Snubní prsteny

Svatební den je oslavou vstupu do společného života a snubní prsten se stane celoživotní připomínkou nezapomenutelných chvil na společné cestě…

Hlavní činností naši firmy je nabídka zásnubních a snubních prstenů ve všech cenových relacích.
V nabídce máme desítky ukázek na míru vyrobených realizací podle přání a představ našich zákazníků. Zakázková výroba snubních prstenů navíc umožňuje splnit jakékoliv představy v maximální kvalitě a podle Vašich požadavků. Do snubních prstenů zasazujeme přírodní kameny.
Tyto kameny se neodírají a po letech neztrácí lesk a brilanci. Ke každému páru snubních prstenů přikládáme certifikát o pravosti kamenů a původu šperku.

Disponujeme širokou paletou vzorů prstenů a šperků ze zlata, stříbra, chirurgické oceli či titanu, které si může prohlédnout a přímo zakoupit u nás v prodejně v Pardubicích.

Šperky

Výroba šperku je vždy tvořivý proces, který vyžaduje trpělivost, zručnost, zkušenosti a lásku. Proto ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Pro kvalitní řemeslnou dovednost a osobní přístup jsme vyhledáváni klienty, kteří mají zájem o elegantní a nadčasový šperk.
Ten se stává nejen ozdobou, ale i životní součástí majitele pro významné, ale i všední dny jeho života.

Rytiny do prstenů

Na přání zajistíme rytinu do snubních i zásnubních prstenů nebo jakýchkoli jiných šperků dle dispozic a Vašich představ.

Puncovní značky

Všechny naše prsteny i šperky jsou označeny puncovní značkou, která je zárukou pravosti použitých drahých kovů a materiálů.

Diamanty a certifikát

Ke všem šperkům a prstenům s drahým kamenem, které u nás zakoupíte, dostanete certifikát o pravosti drahého kamene. Tyto certifikáty zaručují investiční hodnotu drahých kamenů.

KONTAKT:

Adresa provozovny

Sladkovského 1787, 530 02 Pardubice – Zelené předměstí, Tel.: +420 702 092 440

WWW.REHAK-KARNAS.CZ

error: Obsah je chráněn!