Zlaté snubní prsteny – klasika, která nezklame

[et_pb_section bb_built=“1″ admin_label=“section“][et_pb_row admin_label=“row“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ background_size=“initial“][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ background_size=“initial“ _builder_version=“3.12.1″]

Zlaté snubní prsteny mají dlouholetou tradici v oblasti svateb, a i když moderní doba sebou přinesla různé módní výstřelky v podobě oceli či keramiky, zlato stále zůstává špičkou mezi snubními prsteny.
Snubní prsteny od Zlatnictví Jelínek – nabídka

Zlaté snubní prsteny vyrábíme ve všech barvách zlata i v různých barevných kombinacích tohoto kovu, Tyto barevené kombinace si můžete navolit i sami a tím si vytvoříte originální a zcela neopakovatelné snubní prsteny.

Vnitřní rytinu (datum svatby) pro vás vyryjeme zcela ZDARMA jako svatební dar od Světa snubních prstenů.

Samozřejmostí je i celoživotní servis pro vaše snubní prstýnky. Zlato oproti jiným kovům např. oceli umožňuje i úpravu vašich snubních prstenů v průběhu let – tzn. zvětšování i zmenšování dle vaší aktuální potřeby.

Snubní prsteny osazujeme kvalitnými syntetickými signity zirkony nebo certifikovanými brilianty ve vysoké kvalitě za velmi přijatelné ceny.

Na pobočkách Světa snubních prstenů nabízíme kolekci snubních prstenů, která je tvořena více jak 3500 vzory.

Snubní prsteny Zlatnictví Jelínek – ukázky

Snubní prsteny – ceník

Ceny většiny našich vzorů se pohybuje mezi 5 500- 7 500 Kč za kus. Samozřejmě v naší kolekci naleznete i levné vzory, kde cena za kus nepřekročí 3 500 Kč/ks. Kolekce obsahuje i vzory exklusivní – posázené mnoha brilianty.

Při požadavku osazení snubního prstenu briliantem je cena tohoto kamene v obvyklé velikosti cca 1,2 až 2,5 mm od 1300 Kč do 3 500 Kč dle hmotnosti kamene. Ke každému briliantu je automaticky dodáván certifikát pravosti. V případě, že váš snubní prsten bude obsahovat větší množství briliantů poskytujeme i množstevní slevy.

Celou kolekci, která dnes činí více jak 3500 vzorů máte k dispozici na našich prodejnách – každý vzor si zde můžete osobně vyzkoušet přímo na ruce.

V případě, že nás navštívíte ve Dnech otevřených dveří získáte výrazné slevy na váš nákup snubních prstenů nebo zásnubního prstene.

Snubní prsteny – kontakt

Svět snubních prstenů PALMOVKA

Praha 8, Novákových 2

Pobočka se nachází 30 metrů od metra Palmovka (linka B), vedle Komerční banky.

Tel.: +420 284 826 277, +420 737 335 284, E-mail: sperkypj@centrum.cz

Otevírací doba

Po – Pá: 9.00 – 18.30
Sobota a neděle viz dle otevřených dveří


Svět snubních prstenů U DIVADLA POD PALMOVKOU

Praha 8, Zenklova 25

Naproti Divadlu Pod Palmovkou, 50 metrů od metra Palmovka (linka B).

Tel.: +420 284 823 279, +420 732 698 397, E-mail: sperkypj@centrum.cz

Otevírací doba

pondělí – úterý- středa a pátek – Pá: 9.00 – 18.30

Sobota a neděle dle viz Otevřených dveří

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

error: Obsah je chráněn!