Svatební salon Brigite Boutique

Svatební šaty ze svatebního salónu Brigit ve spolupráci se sítí EvaMária jsou zaručeným úspěchem každé nevěsty. Zazářit vám pomohou vysokokvalitní materiály, postavu zdokonalující střihy, vkusné zdobení na sukni, dekoltu či na celém modelu.


Šaty zároveň vytváří budoucím paním pocit pohodlí a volnosti při pohybu. V těchto exkluzivních kolekcích se snoubí jednoduchost s elegancí, na druhé straně zase honosnost spojená s vkusem. Naše svatební šaty splní očekávání širokého okruhu dám, které hledají něco romantické, elegantní, klasické, moderní ale i odvážné či extravagantní. Svatební šaty ze sítě EvaMária jsou nejlepší volbou při vstupu do manželského života.

ŠATY

Přímo u nás na ve Vršovicích si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen společenské ale i svatební šaty. Které si můžete zapůjčit či zakoupit. Možností je i nechat si u nás ušít šaty na míru.

Vyjímečnost představ klientek je možné ušít na míru po vzájemné konzultaci výběru látky a střihu šatů. Dodací lhůta je 2 měsíce, proto je lepší vybírat model s předstihem, abyste měly dostatek času na výběr ostatních doplňků jako je účes, makeup, doplňky do vlasků, šály, bižuterie a další svatební doplňky.

ŠATY I PRO DALŠÍ HOSTY

Kromě svatebních šatů půjčujeme i šaty pro družičky. Samozřejmě je možné i pro družičky ušít šaty na míru. Nabízíme i půjčení a šití šatů pro malé družičky.

Kolekce svatebních šatů

I když jsme si vědomi, že existuje mnoho způsobů jak si zakoupit / půjčit svatební šaty včetně neautorizovaných provozoven, zásilkových služeb či on-line katalogů věříme, že si vyberete moudře, který zdroj zvolíte. Vidina na první pohled lákavější ceny může být vykoupena mnoha nečekanými spojitostmi, kterým raději předcházíme.


Koupit svatební šaty? Nebo si je půjčit? Abychom vám rozhodování ulehčili, přinášíme pár důvodů proč svatební šaty koupit.

 1. Ušetříte svůj čas
  Zakoupené šaty si můžete kdykoli vyzkoušet z pohodlí domova. Nemusíte chodit do salónu vybírat, objednávat, vyzvedávat, potom zase po svatbě rychle šaty vracet do salónu, atd. Ušetřite množství času, který můžete věnovat jiným svatebním přípravám, nebo příjemnějším událostem.
 2. Snížíte procento obav
  Při pronájmu si šaty vyzkoušíte, objednáte, ale do datumu vaší svatby jich může mít na sobě několik dalších nevěst a i když se o šaty většina salónů stará příkladně, lehce se může stát, že vaše objednané šaty se poškodí, zažloutnou, nebo budou dokonce úplně nepoužitelné a vy si na poslední chvíli budete muset vybírat jiné.
 3. Možnosti výběru jsou neomezené
  Při koupi šatů se vůbec nemusíte omezovat aktuální nabídkou svatebních salónů ve vašem městě. Stejně nejste omezováni žádnými tabulkovými velikostmi. Najvíc vám totiž padnou šaty, které si dáte ušít na míru a tuto možnost při pronájmu nedostanete. Řekněme si na rovinu, že nemáme každá postavu modelky, a právě proto je šití šatů na míru skvělou volbou.
 4. Zábava v plném proudu
  Při zakoupených šatech si můžete svatební zábavu užívat skutečně naplno a bez přehnaného kontrolování půjčených šatů, které byste si ve víru tance mohli poškodit. Vždyť proč se ve svůj velký den omezovat stresem ze sumy, kterou vám vyčíslí při náhradě způsobených škod?
 5. Focení? Odložíme
  Proč byste si čas svého svatebního dne měli zkracovat focením? Případně co když má váš oblíbený fotograf v den vaší svatby už objednávku? Nic se neděje, dohodněte se s ním na focení přes týden. Také můžete zvolit nevšední focení, například ve vodě, apod. O tom byste si však v půjčených šatech mohli nechat jednom zdát.
 6. Cena často rozhoduje
  Cena pronájmu a koupi svatebních šatů bývá v současnosti ku podivu téměř stejná. Zakoupené svatební šaty však mají v ceně ještě několik bonusů. Můžete si je nechat na památku, nebo je opětovně prodat, nebo ponechat kreativitě svých dětí. Při všech těchto skvělých výhodách vám cena za luxusní svatební šaty musí nakonec připadat až směšná.
Vršovické náměstí 1013/3 Praha 10

error: Obsah je chráněn!