Andělské svatební studio

Svatební šaty Andělské svatební studio – Exkluzivní svatební centrum Praha.
Svatební šaty Andělské svatební studio:

Andělské svatební studio bylo otevřeno na začátku roku 2002. Za toto období využily naše služby tisíce nevěst. Naše studio je vyhledáváno především kvůli individuálnímu přístupu k přáním a požadavkům našich zákazníků a v nemalé míře taky díky kladným referencím našich spokojených nevěst. Každý rok pro vás připravujeme novou kolekci svatebních šatů. I v letošní svatební sezoně jsme pro vás připravili svatební šaty z nové kolekce 2014 pěti prestižních značek z Anglie, Francie a USA.

SVATEBNÍ KOLEKCE

Milé nevěsty,

i v letošní svatební sezoně jsme pro vás připravili svatební šaty z nové kolekce pěti prestižních značek z Anglie, Francie a USA.

Jsou to luxusní svatební šaty MORI LEE , VICTORIA JANE, MADELINE GARDNER NEW YORK, RONALD JOYCE a ELIANNA MOORE. Svatební šaty z nové kolekce 2014 vás jistě okouzlí rozmanitostí stylů, nejkvalitnějších materiálů, výborně padnoucím střihem a detailním vypracováním. Tyto značkové svatební šaty v Praze nabízí pouze Andělské svatební studio.

Jsme přesvědčeni, že letošní svatební kolekce předčí všechna vaše očekávání. Originalita, osobitá elegance, různorodost střihů a precizní vypracování. Přijďte se přesvědčit.
Svatební šaty větších velikostí XXL.
Pro nevěsty s větší konfekční velikostí máme v nabídce svatební šaty, které jsou vhodné především dobře padnoucím střihem či modely se šněrovačkou. Nevěsta má možnost v rámci Smlouvy o pronájmu svatebních šatů jednou zdarma změnit svůj rezervovaný model za jakýkoliv jiný (neobsazený) model.To samé platí i pro změnu termínu svatby.

Svatební šaty pro těhotné nevěsty
Těhotným nevěstám je bezplatná změna modelu umožněna vícekrát ! Jistě vám vyjdeme vstříc a pomůžeme s výběrem modelu nejvhodnějšího dle vaší aktuální velikosti v termínu svatby. K pronajatým svatebním šatům si můžete zapůjčit celou řadu doplňků jako například : závoj, korunka, štola, kožíšek, rukavičky či slunečník.
KONTAKT:

Komenského 109, Černošice Tel.: 774 172 500 Po – Pá: 12:00 – 19:00
Pouze na telefonické objednání! (po dohodě i dopoledne) So: 10:00 – 16:00

OFICIÁLNÍ WEB ANDĚLSKÉ SVATEBNÍ STUDIO

ANDĚLSKÉ SVATEBNÍ STUDIO

REKLAMA

error: Obsah je chráněn!