HOTEL AREÁL ŽELIV se nachází v barokní budově opatství premonstrátského kláštera, přímo v obci Želiv vzdálené 10 km od dálnice D1 – exit 90 (Humpolec).

Prostory želivského kláštera nejsou určené pouze pro turisty hledající české památky, ale poskytují také ubytování v hotelu, přímo v prostorách kláštera s historickým nábytkem a jedinečnou atmosférou. Klášterní pivovar s vlastní značkou piva a klášterní restaurací. To vše přímo v areálu nově zrekonstruovaného želivského kláštera s více než 870 letou historií.
Celý klášterní areál je se svými zahradami a okolím příjemnou zónou klidu, která se nachází uprostřed přírody se spoustou zajímavých míst, přímo v srdci České republiky a kraje Vysočina. Tvoří tak ideální místo pro relaxaci, odpočinek od stresu a výlety.

Svatby

Svatba, velký den, dlouhé hodiny a dny příprav. To vše pro jeden okamžik. Víme, jak moc těžké je najít to správné místo na svatbu a zároveň zorganizovat všechny přípravy včetně jejího průběhu. Proto Vám nabízíme kompletní svatební servis a uspořádání, jak civilní, tak církevní svatby na klíč v našem svatebním areálu, přímo v prostředí želivského kláštera.

Uspořádání svatebního obřadu
Možnost uspořádání církevní i civilní svatby v prostorách kláštera. Na výběr jsou vnitřní i venkovní prostory včetně venkovních zahrad.

Svatební hostiny a rauty
Připravíme pro Vás svatební hostinu nebo raut včetně speciálního svatebního menu, večerní posezení, garden-party, venkovní grilování.

Veškeré svatební dekorace
Nabízíme kompletní zajištění svatebních příprav a dekorací podle Vašich představ.

Kompletní svatební servis
Kadeřník, svatební tradice, svatební kytice, květinová výzdoba, hudební doprovod, transport hostů a doprovodný program.

Jaká jsou místa pro svatební obřad ?

  • opatská zahrada – civilní obřad
  • sál České nebe – civilní obřad
  • kostel Narození panny Marie – církevní obřad

Nabízíme uspořádání a organizaci svatebních obřadů, svatební hostiny a rautu, zařízení veškerých příprav, výzdoby a svatební dekorace včetně veškerého servisu, jako například obstarání květinové výzdoby a svatební kytice, zajištění svatebního dortu, hudebního doprovodu a transportu nebo poradíme se svatebními tradicemi a průběhem svatby.
Svatební hostina a menu

Zabezpečíme veškeré cateringové služby spojené se svatební hostinou, připravíme slavnostní tabuli se speciálním svatebním menu pro novomanžele a svatebčany, svatební dort, raut nebo večerní grilování v zahradách a následnou garden party.

Kapacity

  • Svatební hostina v klášterní restauraci až pro 100 osob
  • Garden party v klášterních zahradách až pro 150 osob

Ubytování

Pro svatebčany nabízíme netradiční ubytování v HOTELU KLÁŠTER ŽELIV, který je součástí areálu želivského kláštera. Klenuté stropy, vysoká okna a dveře, historický styl nábytku a purpurové záclony dají svatebnímu dni královskou atmosféru.

Pro novomanžele máme připravené DeLuxe svatební apartmá s exkluzivním nábytkem. Pro svatebčany je k dispozici až 76 lůžek ve 30 pokojích různých typů.

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Adresa: 394 44 Želiv 122, tel.: +420 731 598 889, +420 731 598 985

www.hotelklasterzeliv.cz

Doporučené články

error: Obsah je chráněn!