Svatební Fotograf Radek Čepelák

Fotografovaní svateb je pro mě výzva a zároveň velká zodpovědnost: „Jsou to snímky, ke kterým se vrací nejen manželé, ale i další generace. Proto zachycuji každou svatbu jako jedinečný příběh celého dne.“

Má cesta k fotografii

Fotografování se intenzivně věnuji již od roku 1998 . Inspiroval mě otec, se kterým jsem zažil ještě nedigitální éru fotografie a vyvolávaní filmů v temné komoře. Na focení svateb se specializuji od roku 2011, kdy jsem zdokumentoval první svatební den kamarádovi. S pozitivními reakcemi na premiérové album začaly přicházet další poptávky a velká motivace.

Umělecko-reportážní přístup k focení svateb

Svatební fotografii vnímám jako komplexní disciplínu vyžadující znalost všech žánrů – od detailů přes reportáž, portréty, interiéry až po krajiny. Vystudoval jsem architekturu. Díky tomu vnímám každý prostor jako celek, do něhož originálně zasadím vizuální kolekci vašich nezapomenutelných momentů. K fotografování svatebního dne přistupuji umělecko-reportážním stylem. Preferuji nestylizované, nearanžované momentky plné emocí. Ideální je být „neviditelný”. Nejradši mám, když svatebčané úplně zapomenou, že je někdo fotí.

Moje vize: Svatební fotografie jako příběh celého dne

Moji vizí je, aby si svatebčané, až se budou k albům vracet, připomněli celý den takový, jaký opravdu byl. Ne jen konvenční fotografie vytržené z kontextu. Proto klientům doporučuji celodenní fotografování. Rád se domluvím i na předsvatebním focení, kde vše vyzkoušíme a vzniknou zajímavé záběry například do vzpomínkové svatební knihy hostů.

Jsem fotograf z Prahy, ale působím po celé ČR i v zahraničí. Na kontě mám jak svatby na statcích a farmách obklopené přírodou, tak i v top prestižních interiérech – jako je Obecní dům, palác Žofín, hotel Imperial Karlovy Vary, Villa Richter nebo zámek Štiřín. Zkušenosti mám i se zahraničními páry. Fotil jsem svatby slovensko-francouzské, čistě anglické, rumunsko-ukrajinské i česko-srí lanské. Těším se i na tu vaši.

„Ať máte jen dotaz nebo si rovnou chcete domluvit termín, kontaktujte mne. Nejlépe pomocí formuláře či e-mailu, ale pokud Vám spíš vyhovuje telefon, zavolejte.“

Jsem z Prahy, ale Vaši svatbu nafotím kdekoliv v ČR i zahraničí.

Email: info@radekcepelak.cz

Tel: +420 775 170 100

svatební fotograf Radek Čepelák kontakt

Radek Čepelák
Svatební fotograf

www.radekcepelak.cz


error: Obsah je chráněn!