Svatební kytice a dekorace La Florista

Svatební kytice La Florista

Květinové studio La Florista. Společnost vznikla v roce 2006 a po celou dobu působnosti si buduje dobré jméno na trhu květin. Zakládáme si na individuálním přístupu, čerstvých květinách a originalitě. Pracujeme s citem pro detail a s respektem k přírodě, kterou se necháváme inspirovat.
Svatební floristika a návrhy svatebních designů jsou pomyslnou třešínkou na dortu naší práce. Disponujeme také množstvím dekorací a doplňků k zapůjčení, které podtrhnou celkovou atmosféru vašeho svatebního dne. Naším cílem je, aby se váš svatební den stal jedinečným a nezapomenutelným. Měníme vaše sny ve skutečnost.

V La Florista se ocitnete v péči profesionálních floristů, v kamenné prodejně vám uvážeme originální dárkové kytice z čerstvých květin, na našich e-shopech si můžete objednat květiny s doručením nebo svatební dekorace, zajistíme výzdobu firemních prostor, návrh a dodávku hrnkových rostlin, včetně následné péče a samozřejmě také květinové dekorace pro společenské akce.

Svatební kytice

Jelikož každá nevěsta je jedinečná osobnost, stejně tak jedinečná by měla být její svatební kytice. Pokud sama nevíte, která květina by se k Vám nejlépe hodila nebo nemáte žádnou vysloveně oblíbenou květinu, která by zdůraznila Vaši povahu a osobnost, navštivte nás osobně v našem květinovém studiu v Danube house, rádi se s Vámi seznámíme a společně vybereme přesně ty pravé květiny a barvy do Vaší svatební kytice, které Vám perfektně padnou a budou odrážet vaši povahu a individualitu.
Svatební květinová výzdoba

Vaši svatební kytici i další květiny a svatební výzdobu, Vám dodáme podle Vašich potřeb, den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám také můžeme pomoci s výzdobou místa obřadu či hostiny. Dokážeme vyzdobit všechna obvyklá i méně obvyklá obřadní místa – radnici, kostel, kapli či svatební oblouk uprostřed rozkvetlé louky. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše svatební hostina či raut.

KONTAKT:

La Florista s.r.o.
Danube House
Karolinská 650/1, 186 00 Praha 8
Telefon:  +420 222 322 388
E-mail:  info(zavináč)laflorista.cz

OFICIÁLNÍ WEB LA FLORISTA


error: Obsah je chráněn!