Svatební spodní prádlo

Svatební šaty jsou jakýmsi nepsaným symbolem svatby, ale například o svatebním spodním prádle se píše už jen málokde, přitom je nedílnou a podstatnou součástí výbavy nevěsty. Nejenom, že musí udržet ženské vnady ve správném tvaru a na správném místě, ale krom toho musí být i pohodlné a sexy zároveň.Je to opravdu těžký úkol a proto je dobré výběru spodního prádla pro nevěstu věnovat náležitou pozornost.

V každém případě máte možnost vybrat si jedno prádlo na nošení pod šaty po celý den – např. speciálně tvarovaná podprsenka bez ramínek, či s průsvitným zadním zapínáním, pohodlné kalhotky a punčochy, které po skončení obřadu sundáte. A pak přichází na scénu hlavní hvězda nočního programu – speciální svatební prádlo, určeno pouze očím vašeho vyvoleného. Toto prádlo musí působit nevinně, panensky a svůdně zároveň.

Korzety jakožto spodní prádlo patří v kombinaci s podvazky k nejvíce svůdným kouskům a navíc pomohou vytvarovat postavu do dokonalosti. Ke korzetu snadno připneme punčochy a dokonalá kombinace na svatební noc je na světě…

Dalším prvekem, který by vám pod šaty neměl chybět, je svatební podvazek. Ano, je jenom jeden a obvykle se obléká na pravou nohu. Měl by být velice zdobný a rafinovaný a v mnoha krajinách jej nevěsta dokonce odhaluje i svatebčanům – při zábavě zvané „zbavování podvazku“ – což je symbolem ztráty panenství.

Zhruba kolem půlnoci svatebčané utvoří kruh a nevěsta si sedne na židli. Ženichovi se zavážou oči a on musí poslepu vyhrnout své ženě šaty a stáhnout její podvazek – mnozí ženichové na to používají dokonce své zuby a dodají tak této legrační ceremonii trochu erotický nádech.

error: Obsah je chráněn!