Tiskárna Pamas – tisk svatebních oznámení

TISK SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ

Firma PAMAS s.r.o. patří mezi největší výrobce svatebních oznámení v České republice. Pokud hledáte kvalitu a špičkové zpracování, tak jste u nás správně. Tradice a kvalita.
1. Tisk barvou
Dnes velmi rozšířená tiskařská metoda, vzhledem k velké škále možností, které nabízí.
I navzdory módním trendům je nejvíce oblíbenou barvou tisku S2 – hnědá barva. Tento odstín nikdy nezklame, dané oznámení vždy pěkně doladí a nepůsobí křiklavě. Na výběr máte však velké množství odstínů např. šedou, modrou, zelenou.

2. Termotisk – ražba
Nejvíc používaná tiskařská technologie. Uvedený způsob umožňuje natisknout skutečně zlatou, jakou není možné natisknout barvou a ani termografií.  Tisk ražbou je velmi elegantní a dodává na luxusu celého svatebního oznámení. Kromě zmíněné a nejvíce oblíbené zlaté dále nabízíme: stříbrnou, ocelovou, měděnou, vínovou, šedou a hnědou.

3. Termografie
Velmi zajímavá a nejmodernější ze všech nabízených tiskařských metod. Pomocí nanesení prášku a následného zapečení při vysoké teplotě, text vytvoří prostorovou strukturu tzv. 3D efekt.

Všechny svatební vzory, které navrhneme ještě před přidáním do naší kolekce a tedy i do výroby procházejí dlouhým zkoušením. Mimo jiné testujeme barevné kombinace a technologie tisku, přičemž velký důraz dáváme na celkové sladění papíru, potisku motivu a v neposlední řadě i barvy textu. Celý náš realizační tým následně vybírá nejkrásnější variantu svatebního oznámení. Proto nerozhodným, případně méně experimentujícím zákazníkům doporučujeme ponechat námi výchozí barvu tisku textu, určitě neprohloupíte svůj výběr.
KONTAKT:

Pamas Bohémia Uherský Brod s.r.o.

Přemysla Otakara II. 2476
688 01 Uherský Brod

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek:
7:30 – 12:00; 12:30 – 16:00 hod.
So, Ne: zavřeno

Tel.: +420 572 635 417

OFICIÁLNÍ WEB PAMAS
 

error: Obsah je chráněn!